בידור

"אתה רואה אותה באופק?" (צילום: יוטיוב)

לא תאמינו מי צפויה לככב בסרט "נרניה" החדש

רמז: 7+4= ?

 עמרי ויסמן   |   15/11/2017  |    |    | 

 

חדשות טובות זה אחלה, אבל מנה כפולה של חדשות טובות זה אחלה בריבוע עם סירופ דובדבנים למעלה. ונחשו מה? היום אנחנו לגמרי בקטע של מנות כפולות!

אחרי שלא כל כך האמנו שעוד נזכה לצפות בסרט חדש בסדרת "נרניה" מכיוון שכבר עברו שבע שנים מאז שראינו את הסרט האחרון, "המסע בדורך השחר", דווח שהסרט הרביעי בסדרה, שמבוסס למעשה על "כס הכסף" -  החלק השישי בסאגת הספרים, נמצא בשלבי פיתוח. עדיין לא ידוע מתי הסרט ייצא, אבל זה ככל הנראה יקרה בסוף 2018. ונחשו מי המועמדת המובילה לגלם את התפקיד הראשי בסרט? לא אחרת ממילי בובי בראון!

השחקנית צפויה לגלם נערה בשם ג'יל פול שסובלת מבריונות, ומוצאת את דרכה לממלכת הפנטזיה הסודית כסוג של מפלט מצרות העולם האמיתי. בנרניה נשלחת ג'יל למשימה חשובה על ידי האריה אסלן, ואז הכיף האמיתי מתחיל. מספרים שהתפקיד כבר הוצע באופן רשמי לכוכבת "סטריינג'ר ט'ינגס" הצעירה, אבל היא עדיין לא החליטה אם הוא מתאים לה. במידה ומילי תסכים להצעה, זה יהיה התפקיד הראשי הראשון שלה בקולנוע, ראשון מבין רבים שבוודאי עוד יבואו. היא אמנם תופיע ב"גודזילה: מלך המפלצות" שייצא ב-2019, אך מדובר בתפקיד משני (עם זאת, יש סיכוי שנראה אותה גם ב"גודזילה נגד קינג קונג", שיפגיש את שתי מפלצות-העל וגם ישמש כהמשכון של "קונג: אי הגולגולת" המוצלח שיצא בתחילת השנה). האמת, יהיה נדוש ובנאלי לסיים את האייטם הזה עם המשפט "אם אין אני לי - מילי", אז לא נקליד אותו. אה, אופס...