סטייליש

מעוררת השראה (קרדיט: מתוך האינסטגרם)

לא תאמינו מה מיילי סיירוס עשתה לכבוד חודש הגאווה

מיילי ממשיכה להוביל שוויון בקרב הקהילה הלהט"בית בדרך הכי אופנתית שיש

 נועם גורביץ'   |   13/06/2017  |    |    | 

חודש יוני הוא חודש הגאווה הבינלאומי שכולל מצעדים ברחבי העולם, סדרות וסרטים מיוחדים בנושא, אירועי תמיכה והירתמות סלבס לעורר מודעות בנושא השוויון. מפורסמת אחת תומכת במיוחד היא מיילי סיירוס, שמלבד היותה פאנסקסואלית, היא גם הקימה ארגון בשם Happy Hippie שבין היתר מטרתו היא לסייע לנוער להט"בי להילחם למען שוויון ולהתקיים בכבוד. בנוסף, לפני ארבעה ימים (9.6) מיילי פרסמה שיר בשם Inspired שחוגג את הגאווה. אם זה לא מספיק מרגש אתכם, אתמול מיילי הכריזה שהיא, לצד אירגון Happy Hippie, משתפת פעולה עם חברת "קונברס" להוצאת קולקציה משותפת מיוחדת לכבוד חודש הגאווה שכוללת חולצות, נעליים, מאפשרת לעצב זוג נעליים בהתאמה אישית בנושא הגאווה ומספקת פוסטרים בנושא שאפשר להדפיס ולהשתמש בהם במהלך המצעדים. 

באתר הרשמי של "קונברס" כתבו על שיתוף הפעולה: "קולקצית גאווה 2017 שלנו חוגגת את התנועה בצבעים עזים ופרטים אמיצים - כי כשזה נוגע ל'אני' האמיתי, אין גבולות... לא משנה מה הנטייה המינית או הזהות שלכם, כולם חופשיים להיות מי שהם". לקולקציה הזו הם משתמשים בהאשטאג YesToAll# ובכך מקווים להעביר את המסר שלהם. 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

כל הרווחים מקולקצית הגאווה יועברו לארגון Happy Hippie ולפרוייקט It Gets Better, שמטרתו למנוע התאבדות בקרב בני נוער להט"בים. בעמוד האינסטגרם הרשמי של Happy Hippie כתבו: "נרגשים לשתף פעולה עם 'קונברס' ועם It Gets Better לקולצית גאווה מיוחדת שחוגגת את הנטייה המינית שלך, את השוויון שלך ואת הגאווה שלך". האמת? התרגשנו!

את הקולקציה ניתן לרכוש באתר "קונברס".