בידור

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לא רק וואן די: 7 פליטי ריאליטי שהצליחו בגדול מבלי לזכות במקום הראשון

וחלקם אפילו הצליחו יותר מהזוכים הגדולים!

 ראש אחד   |   25/11/2016  |    |    | 

 

סיפורי הצלחה מסחררים דוגמת וואן דיירקשן (שלא מפסיקים לעלות לכותרות למרות ההפסקה הארוכה שלקחו) מזכירים לנו כי המשפט The winner takes it all הוא לא תמיד נכון. אספנו שבעה סיפורי הצלחה של פליטי ריאליטי שנשארו בתודעה שלנו הרבה אחרי ש-15 דקות התהילה חלפו, והכי חשוב - הם עשו זאת מבלי לזכות בריאליטי שבו השתתפו. שירו איתנו, ניצנים!

 

1. אדם למברט – "אמריקן איידול"

 

(צילום: Giphy)

 

למברט היה מתמודד מבטיח בתכנית הכישרונות וזכה לשבחים על כל שיר שביצע. זכייתו במקום השני הפתיעה אף את מנחה התכנית, ראיין סיקרסט, והוא הכריז על המנצח במקום הראשון, קריס אלן, באומרו ''האנדרדוג ניצח''. מיותר לציין שמאז הספיק למברט להוציא שלושה אלבומי אולפן מוצלחים וכיום הוא מופיע ביחד עם להקת קווין, שאפילו ביקרו לאחרונה בארץ הקודש להופעה בלתי נשכחת.

 

2. שר לויד – "אקס פקטור בריטניה"

 

 

(צילום: Giphy)

 

אל תיתנו לחזות המתוקה של שר לתעתע אתכם, כי השירים והקליפים המוצלחים שלה יוכיחו שיש לכם עסק עם BADASS רצינית. לויד הגיעה למקום הרביעי בעונה השביעית של תכנית הכישרונות, ולמרות זאת הצליחה בגדול. אהבנו במיוחד את הלהיט ההיסטרי שלה עם דמי לובאטו, Really Don’t Care. הלכנו לשמוע אותו בלופים.

 

 

3. פיפת' הרמוני – "אקס פקטור ארצות הברית"

 

(צילום: Giphy)

 

 

להזכירכם, קמילה קביו, נורמני קורדיי המילטון, לורן הורגי, אלי ברוק הרננדז ודיינה ג'יין הנסן הגיעו לעונה השנייה של תכנית הכישרונות האמריקאית כסולניות. בתום שלב מחנה האימונים התגבשו יחד ללהקה, והבנות, שזכו במקום השלישי, הצליחו למנף את הקריירה שלהן גם מבלי לזכות בתכנית. חברות להקת פיפת' הרמוני הספיקו להוציא שני אלבומים עמוסי להיטים, וכרגע הן נמצאות בשיאו של סיבוב הופעות עולמי. These Our Girls!

 

 

4. הת'ר מוריס - So You Think You Can Dance

 

(צילום: Giphy)

 

הת'ר מוריס, הידועה בתור בריטני המעודדת מהסדרה המצליחה "גלי", השתתפה בעונתה השנייה של תחרות הריקודים ונשרה עוד לפני שלב עשרים המתמודדים המובילים. אבל זה ממש לא מנע ממנה להיבחר לאחת מרקדניות הליווי בסיבוב ההופעות של ביונסה ולזכות בתפקיד מרכזי בסדרה שהפכה אותה לדמות אייקונית ואהובה. אהבנו את הגישה, בריטני.... זאת אומרת, הת'ר!

 

 

 

5. אולי מארס – "אקס פקטור בריטניה"

 

(צילום: Giphy)

 

 

אולי מארס השתתף בעונה השישית של "אקס פקטור" הבריטית והגיע למקום השני והמכובד, למרות שהיה מועמד מבטיח לזכייה בכל הקופה. למזלו (ולמזלנו), הקריירה המוזיקלית שלו ממש לא פסקה עם סיום התכנית, והוא המשיך להוציא אלבומים ולכבוש במות ומצעדי להיטים ברחבי העולם. בין שיריו המוצלחים יש גם דואט עם דמי לובאטו - Up. יש מצב שדמי לוקחת תחת חסותה משתתפי "אקס פקטור"? מעניין מאוד...

 

 

 

6. שירי מימון והראל סקעת – "כוכב נולד"

 

שנתעלם מכוכבי ארץ הקודש? חלילה! השניים לגמרי הצליחו להיחלץ בכבוד ממשבצת המקום השני ומינפו את הקריירה שלהם לתחומים רבים כמו משחק ושיפוט בתחרויות כישרונות. שניהם זכו לייצג בכבוד את ישראל באירוויזיון - שירי הגיעה למקום הרביעי בתחרות של 2005, והראל זכה במקום ה-14 בתחרות של 2010. כיום שניהם ממשיכים להופיע בטלוויזיה ובתאטרון, השירים שלהם מככבים במצעדי הלהיטים, ומה שבטוח - הקריירה שלהם ממש לא מתקרבת לקצה. #אוהבים_אתכם

 

 

 

אילו פליטי ריאליטי אתם הכי אוהבים?

 

(כת''צ נטלי נפתולישן \ natalirosh1@gmail.com)