סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לא קול: היוטיוברית הזאת הצליחה לעבוד על המעריצים של אריאנה גרנדה

מודים, גם אנחנו עוד לא בחרנו צד בסיפור המוזר הזה.

 ראש אחד   |   07/08/2016  |    |    | 

 

תכירו את ג'ס, יוטיוברית שמתמחה בסרטוני הדרכה בנושאי איפור ואופנה, שלאחרונה גילתה משהו מעניין בזכות התגובות באינסטגרם ובעמוד היוטיוב שלה. מתברר שהצופים מתעקשים (וגם אנחנו נוטים להסכים איתם) שג'ס דומה בטירוף לזמרת אריאנה גרנדה! WOW#

 

 

 

צילום מתוך YouTube צילום מתוך YouTube

 

 

אי אפשר להכחיש את הדמיון - חצי הקוקו המפורסם, הגוונים הבלונדיניים בשיער, החצאיות הקצרות, איפור העיניים החתולי ואפילו המניירות הקטנות שמזוהות עם הזמרת - ג'ס לגמרי הצליחה לתעתע בכולנו. העניינים יצאו משליטה כשהיוטיוברית החליטה לבקר בדיסניוורלד והייתה לבושה ומאופרת בסגנון האהוב עליה, לטענתה, שלגמרי מזוהה עם סגנונה של הזמרת המפורסמת. 

 

 

מעריצים רבים של אריאנה שביקרו בפארק השעשועים עצרו את ג'ס וביקשו להצטלם איתה. ג'ס דאגה להסביר לחלקם כי היא אינה הזמרת, ובכל זאת ניכר שהיא נהנתה מתשומת הלב והצטלמה עם כל דורש. #מוזר_ביותר

 

צפו בסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=DxG99WbJyko

 

 

 

סרטון הביקור של ג'ס בפארק השעשועים צבר למעלה מחמישה מיליון צפיות (!!!). צופים רבים הגיבו בכעס ותקפו את היוטיוברית, עד שזאת חסמה את אפשרות הוספת התגובות לסרטון. ג'ס אף צילמה סרטון תגובה ובו היא מסבירה כי היא אינה מנסה לחקות את אריאנה בשום צורה. ג'ס טוענת כי זהו סגנון הלבוש האהוב עליה ושככה היא מתאפרת. עוד היא מוסיפה שיש לה חיבה לווינטג' ושתסרוקתה היא בסך הכול סגנון רטרו אופנתי טרנדי שנשים רבות מאמצות. לסיכום היא מודה שכן, מאז ומתמיד היא אהבה את הסגנון המתוק המזוהה עם אריאנה גרנדה, אז מה?

 

 

"להיראות כמו בן אדם אחר זו ממש לא המטרה שלי", מסבירה ג'ס. "אני פשוט אני, הלכתי לדיסניוורלד לבושה בסגנון שלי. אתם לא יכולים להאשים אותי שאני לא מתנהגת כעצמי, או מנסה לחקות מישהי אחרת, כשאתם לא באמת מכירים אותי". וואו, אין ספק שההאשמות שהטיחו בג'ס הן לא פשוטות, מצד שני אי אפשר להתכחש לדמיון המדהים בין השתיים, או לעובדה שלשתיהן יש אותו הסטייל בדיוק, וכן, עובדה שג'ס הסכימה להצטלם עם המעריצים של אריאנה גרנדה מבלי שכולם ידעו שלא מדובר בזמרת.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bo2pXbDkM_w

 

 

אז מה אתם אומרים? מאמינים לג'ס שבסך הכול מדובר בהעדפה אופנתית ובפרשנות מוטעית של הסטייל שלה? או שבכל זאת אתם מסכימים עם הצופים שטענו כי היא מחקה את הזמרת? אנחנו חושבים שלג'ס מותר להתלבש ולהתאפר איך שבא לה, זו זכותה המלאה. השאלה האמיתית היא אם הטעיית המעריצים של אריאנה גרנדה הייתה הכרחית.

 

 

צילום מתוך YouTube

 

 

 

 

 

SO - באיזה צד אתם בסיפור?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)