סלבס

מפה זה לא נראה מפרגן... קרדיט: giphy.com

לא פשוט כמו שזה נשמע: איך מחליטים ליד מי ישבו הסלבס בטקסי פרסים?

לכבוד עונת הפרסים הבאה עלינו לטובה החלטנו להתעמק בסוגיה הבוערת.

 ראש אחד   |   25/08/2016  |    |    | 

 

 

אתם מודעים לעובדה שהטקס הכי צבעוני ושערורייתי בהוליווד נמצא ממש מעבר לפינה? אנחנו מדברים  כמובן על ה-VMA'S, טקס פרסי המוזיקה של MTVׁׂ, שיתקיים בלילה שבין ראשון לשני.

 

בשנה שעברה הנחתה את הטקס כוכבת השער שלנו, מיילי סיירוס, והיא הפציעה על הבמה בשלל תלבושות הזויות וכיפיות. MTV עוד לא הודיעו מי מנחה את הטקס השנה והם כנראה שומרים את זה כהפתעה לרגע האחרון. ג'סטין, זה הולך להיות אתה? 

 

לא רק ההנחיה והפרסים מעניינים אותנו בטקס הזה, אלא גם סידורי הישיבה. בעיקר כי אנחנו חיים בשביל רגעים כאלה (זה ידוע שאין לנו יותר מדי חיים, מודים): 

 

 

 

 

יצא לכם לחשוב פעם איך קובעים את סידורי הישיבה של הסלבס? ובכן, מתברר שמדובר בתהליך לא פשוט שעשוי להימשך כמה חודשים, וזה קצת מזכיר את הרגע הזה שבו צריך לבחור שלושה חברים שישובצו ביחד איתכם בכיתה. ב- VMA'S הסלבס המוזמנים מציינים בטופס ליד מי הם רוצים לשבת, כך סיפרה למגזין "קוסמופילטן" ג'ינה אספסיטו, בכירה בערוץ MTV. סידור ההושבה לוקח הרבה זמן מאחר שמתחשבים ברמת הביקוש והיוקרה המשתנה בין סלב לסלב. ואת מי הכי קשה לסדר? ניחשתם נכון - טיילור סוויפט. "יש לה כל הרבה חברים טובים וכולם מבקשים לשבת לידה", אמרה ג'ינה. אוי, מסכנה... 

 

 

FUN - מחכים לטקס הזה! 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)