סלבס

וואי וואי... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לא מתנצל: ג'סטין ביבר הוכיח שהוא ממש לא אוהב את הדייט החדש של סלינה גומז

אאוץ', לא נעים בכלל!

 עומר טסל   |   23/01/2017  |    |    | 

 

 

זוכרים שסיפרנו לכם על הזוגיות החדשה של סלינה גומז ודה וויקנד? זה השלב שאתם צריכים להנהן ולהגיד "ברור". אם עוד לא שמעתם על זה - אז הלו? איפה אתם חיים?! השניים נצפו מתנשקים מחוץ למסעדה בסנטה מוניקה, ארצות הברית, ואתם לא תאמינו - אבל הצלחנו לכתוב אייטם שלם על סלינוש מבלי להזכיר את ג'סטין. ובכן, לפחות עד היום. SORRY#

 

 

אנחנו בעיקר התעניינו בתגובתה של בלה חדיד, האקסית של דה וויקנד, ובינתיים הגיעה תגובה דווקא מהצד השני. האקס של סלינה - כן, ג'סטין ביבר - כבר דאג להביע את דעתו בעניין. ולא, הוא לא מי יודע מה מבסוט מכל העסק, או לפחות מהבחירה של סלינה דווקא בזמר הספציפי הזה.

 

 

 

צוות הפפרצי של אתר הרכילות TMZ תפס את הזמר בעת שיצא לבלות (איך לא פגשנו אותו ברחוב?) וכתב הרכילות שאל את ג'סטין אם הוא מאזין למוזיקה של... דה וויקנד. הממ, אין ספק שמדובר בבחירת שאלות מעניינת במיוחד. בכל מקרה, הזמר הצעיר ענה "מה פתאום! ה*** הזה מופרע". אאוץ', ג'סטין, לא נעים!

 

 

 

אז למקרה שתהיתם מה ג'סטין חושב על דה וויקנד, נראה לנו שקיבלנו תשובה די ברורה. האם זה משליך על מה שהזמר חושב על הזוגיות של השניים? או שסתם מדובר על טעם מוזיקלי? רק ימים יגידו. בכל אופן ג'סטין, אנחנו מוכנים לצאת איתך ולא כדי לגרום לסלינה לקנא. דבר איתנו. 

 

 

 

 

מסכימים עם ג'סטין?