סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

לא, זה לא בסדר לצחוק על אונס, ותודה לזנדאיה שהשתיקה את האיש הדוחה הזה

זנדאיה, אנחנו אוהבים אותך כל כך!

 ראש אחד   |   04/07/2016  |    |    | 

 

מאז ומעולם אהבנו את זנדאיה - היא כוכבת שיודעת לעמוד על שלה ומבהירה את העמדות שלה בצורה חזקה, מעצימה וחכמה, בין אם היא עונה לג'וליאנה רסניק, מנחת התכנית "משטרת האופנה", שבשנה שעברה העירה הערה גזענית על השיער של הזמרת, ובין אם היא מביעה זעם על מגזין שהשתמש בפוטושופ כדי להצר את היקפיה בתמונה.

ובכן, אתמול ראינו עוד עדות לאופי המהמם של זנדאיה. מכירים את הסרט "הטיהור"? הסרט מציג מציאות חלופית שבה המדינה מאפשרת לאזרחים לבצע כל פשע שעולה רוחם (כולל שוד, אונס ורצח) במהלך לילה אחד בשנה. בשאר ימות השנה האזרחים מתנהגים למופת, וככה, טוענת המדינה, כמעט שאין פשע בכלל. בימים אלה מוקרן הסרט השלישי בסדרת הסרטים, ומישהו צייץ את הציוץ הכי דוחה שנתקלנו בו לאחרונה. בציוץ נכתב: "אם הטיהור היה אמיתי, את מי הייתם אונסים?". המצייץ צירף את תמונותיהן של זנדאיה, ביונסה, ניקי מינאז' וריהאנה.

 

זנדאיה ראתה את הציוץ את והחליטה לא לשתוק. בסדרת ציוצים זועמת היא כתבה: "אנשים חולים", "זה ממש דוחה ואתה צריך להתבייש בעצמך. האם אנשים בדור שלי חושבים שזה באמת בסדר?". כשהמצייץ התלהב שהשיג את תשומת לבה של הכוכבת, היא ענתה לו "הדבר היחיד שברור זה חוסר המוסריות שלך וחוסר האנושיות. אני מתפללת שתמצא קצת הגיון". 

 

https://twitter.com/Zendaya/status/749640333307314177

 

https://twitter.com/Zendaya/status/749640115073519616

 

https://twitter.com/Zendaya/status/749641358453960706

 

 

תודה לך, זנדאיה! פעמים רבות אנחנו נתקלים ב"בדיחות אונס" (במירכאות, כי "אונס" ו"בדיחה" לא באמת יכולים להיות במשפט אחד). משמח לראות שכוכבת כמו זנדאיה לא מפחדת להגיב, לענות ולהראות לכולם שלא, זה לא בסדר לצחוק על אונס.

 

STRONG - אל תספרו בדיחות כאלה, ואם שמעתם בדיחה כזאת, אל תפחדו להגיד שזה לא מצחיק. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)