סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

לא, אנחנו לא מאמינים שמישהו ניסה למכור את התחפושת הזאת של קים קרדשיאן

כן, זה מעליב.

 ראש אחד   |   13/10/2016  |    |    | 

 

 

קים קרדשיאן שומרת על פרופיל נמוך מאז ששודדים פרצו אל חדרה במלון בפריז לפני שבוע וחצי. אתמול היא חזרה לרשתות החברתיות, אבל לצערנו לא קיבלנו סטטוס או עדכון על מצבה. חדי העין שמו לב שהיא התחברה לטוויטר כדי להפסיק לעקוב אחרי 13 אנשים ברשת החברתית, שכנראה צחקו על מה שקרה או העירו הערות בסגנון "מגיע לה". לפי דיווחים של קרובי משפחה ומקורבים, קים עדיין בטראומה והיא מנסה להשתקם ולהתאושש מהחוויה הקשה שעברה.    

 

 

לצערנו, בזמן שקים מנסה להרים את עצמה, יש אנשים שחוגגים על חשבונה. אחד מהם הוא יצרן תחפושות שהציע למכירה תחפושת מזעזעת ומעליבה לכבוד חג ליל כל הקדושים, שיתקיים בסוף חודש אוקטובר. בתמונת התחפושת באתר היצרן מצולמת אישה שנראית כמו קים, יושבת כבולה עם משקפי שמש גדולים, טבעת ענקית על האצבע ומחסום פה. 

 

fd צילום מאתר https://www.costumeish.com/

 

 

לא רק שמדובר בתחפושת חסרת טקט לחלוטין, היא גם מבזה ויוצרת טריגרים אצל נשים אחרות שגם עברו תקיפה אלימה. מכל מקום, בעקבות תגובות מתנגדות ברשת הוריד המוכר את התחפושת מהאתר (וטוב שכך!).

 

בסופו של דבר, התחפושת הזאת גורמת לנו לתהות מה נסגר עם העולם הזה. לצחוק על חוויה כל כך רעה שעבר מישהו (אפילו אם הוא סלב) ולנצל אותה זה רוע טהור. 

 

SAD - כמו שאומרים: "לא מצחיק".

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)