בידור

זה בדיוק היה המבט שלנו כששמענו את השמועות האלו. (צילום: יוטיוב)

לאמה ולהוק יש ילד? פרטים ראשונים על ההמשך של "עד עצם היום הזה"

כל מה שאנחנו יודעים על העונה השביעית של הסדרה הקסומה בינתיים.

 אריאלה אביר   |   16/07/2017  |    |    |    | 

אומנם לא ברור בדיוק מתי העונה השביעית של "עד עצם היום הזה" תגיע אלינו, אבל בימים האחרונים מתחילות לטפטף פיסות מידע חדשות לגבי העונה החדשה והמבלבלת ביותר שהייתה לסדרה הזו (אנחנו לא צריכים לציין שהאייטם הזה מכיל ספוילרים למהלך העונה, נכון?).

להזכירכם, סיימנו את העונה השישית בסוג של סגירת מעגל בה ילדה צעירה מגיעה אל ביתו של הנרי ומספרת לו שהיא בתו. #זכרונות #געגועינו_לאמה_סוואן

עוד להזכירכם אחד, בסוף העונה השישית נפרדנו משישה שחקני מפתח בסדרה, ביניהם ג'ניפר מוריסון, ג'יניפר גודווין וג'וש דאלאס, שהחליטו לסיים את דרכם ביער הקסום ולהמשיך הלאה לפרויקטים נוספים.

עכשיו כשסיימנו עם כל התזכורות, אפשר להתרכז בהווה. קאסט השחקנים קיבל תגבורת של כמה שחקנים חדשים, כשהמוכרת ביניהם היא אדלייד קיין ("ממלכה", "זאב צעיר"). בנוסף, בכנס D23 של דיסני שנערך בסוף השבוע, נתנו יוצרי הסדרה, אדוארד קיציס ואדם הורוביץ, עוד כמה פרטים מעניינים מאוד על מה שמחכה לנו בעונה השביעית של הסדרה הקסומה.

מתברר שהנרי שלנו (ג'ארד גילמור, שיחזור לגלם את הדמות האהובה בפרק הראשון בעונה כדי להבהיר לצופים מדוע הנרי עזב את סטוריברוק) גדל והתחתן עם לא אחרת מאשר סינדרלה, אותה תגלם שחקנית בשם דניה רמירז. מבולבלים? גם אנחנו. הרי פגשנו את סינדרלה כבר בגלגולה הקודם של הסדרה, אז איך זה יכול להיות שיכירו לנו שוב את אותה הדמות בצורה שונה? "הנרי הוא אומנם הסופר של הספר הראשון, אבל הוא רוצה להגיע למקום בו הסוף הטוב עדיין לא נכתב", סיפר קיציס.

"ספרים חדשים יכולים לכלול גרסאות חדשות של חלק מהסיפורים שכבר ראינו ולתת לנו נקודת מבט חדשה עליהם", הסביר קיציס וציין כי העלילה תורכב ככל הנראה מדמויות חדשות וישנות כאחד שיקבלו טוויסט מיוחד כמו שרק יוצרי הסדרה יכולים לחשוב עליו.

סיפור המיסתורין הגדול ביותר לקראת עלייתה של העונה הוא מה עלה בגורלו של הוק? בעוד ג'ניפר מוריסון החליטה לעזוב את הסדרה כדי להתמקד בחיי המשפחה שלה (אך אל דאגה, היא תחזור לפרק הסיום של העונה! #אנחת_רווחה), קולין אודונהיו, כמו כל קפטן מכובד, לא זונח את הספינה שלו ונשאר בינתיים חלק מקאסט השחקנים הקבוע. כשנשאלו יוצרי הסדרה האם אמה והוק הולידו יורש עצר בזמן שחלף מאז שנפרדנו מהם, ענו: "אנחנו לא יכולים לענות על כך, אבל מה שבטוח הוא שתקבלו תשובה בתחילת העונה השביעית". ומה לגבי הוק עצמו? "בפרק הפתיחה הוק יוצג בהקשר שונה ממה שהכרנו עד היום, אבל בפרק השני תקבלו פלאשבק שיסביר בדיוק מה עבר עליו". האם זה אומר שהוק חזר לדרכיו הנושנות? לא ברור, אבל מה שברור הוא שאנחנו מתים שהעונה כבר תתחיל.

וסתם כי הגעתם עד לפה, קבלו קליפ של קולין שר את השיר Revenge is Gonna Be Mine, אותו הוא שר לראשונה בפרק המחזמר ששודר בעונה השישית. #נמסנו