בידור

תודה לאלי! (צילום: טל שחר)

לאלי אספוסיטו לא אכזבה את המעריצים ונתנה את אחת ההופעות הטובות שלה

לאחר שנים של ציפייה הגיעה אתמול הכוכבת הגדולה לאלי אספוסיטו להופיע בישראל. אנחנו היינו שם וחזרנו עם כל הפרטים.

 ראש אחד   |   25/04/2016  |    |    | 

 

 

לאלי, כוכבת הילדים והנוער הארגנטינאית, חזרה לישראל (ההופעה הקודמת שלה פה הייתה לפני ארבע שנים) ונתנה את אחת ההופעות הטובות שלה. היא שרה את כל הלהיטים הגדולים שלה, השקיעה בתלבושות ובאפקטים המיוחדים והכי חשוב - הייתה מקסימה ולבבית כפי שרק היא יודעת.

 

 

En breve va a estar lleno y ...?????????????❤️❤️??? #Abailartour

A photo posted by Lali (@laliespositoo) on

 

 

ההופעה, שהתחילה באיחור קל, נפתחה בשיר Asesina. זו הייתה פתיחה מוצלחת, ולאחריה המשיכה לאלי בשירים נוספים כמו Te siento ו-Histeria. בין השירים דיברה לאלי עם הקהל בספרדית ואף פנתה אל הקהל בעברית ואמרה "שלום, חברים, אתם נהנים?", מה שגרם לקהל המעריצים האדיר לצרוח מהתרגשות ושמחה. 

 

רגע השיא הראשון בהופעה נרשם כאשר עלתה לאלי לשיר את השיר השקט והאהוב Cielo salvador ומיד אחריו המשיכה בגל בלדות (ובהן הלהיט Del otro lado) שגרמו למעריצים הנרגשים - ואף לה עצמה - לדמוע. הקהל הכיר את המילים בצורה מושלמת, והקליפ של Del otro lado, שהוקרן ברקע, הגביר את רף ההתרגשות שעלה ועלה בכל רגע שחלף.

 

אחרי מחרוזת השירים השקטים החליפה לאלי לבגדים קצת יותר נוחים ועלתה לשיר את השיר הקצבי והסוחף Being. מיד לאחר מכן עברה לרצף קאברים שכלל בין היתר את Diamonds של ריהאנה ואת Lean on של מייג'ור לייזר. 

 

לאחר הקאברים שוב ירדה לאלי מהבמה להחלפת תלבושות זריזה וחזרה עם No estoy sola, שיר שהקהל ציפה לו מתחילת ההופעה. בזמן שלאלי שרה הרימו כמעט כל המעריצים שלטים זהים שהוכנו והופצו מראש שעליהם נכתב ״למרות שהמרחק מפריד בינינו, האהבה מאחדת אותנו״. כל השלטים המורמים בקהל יצרו תמונה מרהיבה, ולאלי הקריאה את מה שכתוב והתרגשה מאוד. מיד לאחר מכן נזרקו לעבר הבמה עשרות דפים הנושאים את הכיתוב כדי להראות את האהבה הרבה של המעריצים אל הזמרת. 

 

לקראת סוף המופע שרה לאלי את A bailar ולאחריו ביצעה את השיר החדש שלה, Unico. הקהל כולו היה על הרגליים - עדיין לא מודע להפתעה שעוד מחכה לו.

 

לקינוח הפתיעה לאלי את הקהל במחרוזת שיריה מתוך ״כמעט מלאכים״, הסדרה שהקנתה לה את קהל מעריציה. הקהל כמעט התעלף מהמחווה הזאת, ולאלי שרה את Hay un lugar, את Me voy ולבסוף את Escapare בגרסה שקטה שריגשה את הקהל שהיה צמא לעוד ועוד מהכוכבת.

 

סיום ההופעה היה בלתי נמנע וגם לאלי הצהירה שזהו באמת השיר האחרון. הזמרת ביצעה בשנית את השיר שבו פתחה את המופע, Asesina, ואת הופעתה ליווה הקליפ המדהים של השיר, שהוקרן ברקע. 

 

אין ספק שהייתה הופעה מושקעת, והקהל הישראלי קיבל בדיוק את מה שייחל לו - ואף הרבה מעבר לו. לאלי אפילו צילמה את הקהל המרגש והעלתה לאינסטוש שלה, איזו חמודה!

 

 

TAAN increible GRACIAS por esta noche inolvidable #TelAviv ????❤️ #Abailartour

A video posted by Lali (@laliespositoo) on

 

LOVE - הייתם בהופעה? נהניתם כמונו?

 

כת״צ אופיר שרמן / ofir.rosh1@gmail.com