סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לאור ההתפתחויות האחרונות: האם אתם בטים טיילור סוויפט או בטים קייטי פרי?

יש שאלות שפשוט חייבים לשאול!

 ראש אחד   |   13/09/2016  |    |    | 

 

 

אין ספק שטיילור סוויפט לא מפסיקה לייצר כותרות. בין אם מדובר בחיי האהבה שלה, בין אם מדובר בחיי הרווקות שלה ובין אם מדובר סתם בחיים שלה, היא בחורה נורא מעניינת. נושא מעניין במיוחד שעולה לכותרות מדי כמה חודשים הוא היריבות המתוקשרת בין טיילור לבין קייטי פרי.

 

צריכים שנעשה לכם תזכורת? אין בעיה.

 

 

כידוע, טיילור ציינה בעבר שמעולם לא הייתה בטוחה אם היא וקייטי חברות: "היא (קייטי) הייתה באה אליי בטקסי פרסים, אומרת לי משהו וממשיכה הלאה, ואז הייתי חושבת לעצמי – 'אנחנו חברות או שהיא ניסתה להעליב אותי כרגע?'". מוזר, אבל הקש ששבר את גב הגמל היה עזיבתם של רקדניה של טיילור לטובת הטור של קייטי. וואלה, לא בסדר!

 

 

השנים עברו והוצתו שמועות שטיילור כתבה את הלהיט Bad Blood על החברות הדורסנית של השתיים. ככל שעבר הזמן צצו עוד תקריות, כמו למשל הפעם בה פרצו לטוויטר של קייטי פרי וניצלו את ההזדמנות כדי לצייץ משהו על טיילור, ובכלל, השבוע דברים החלו לצוץ שוב כשבמהלך סוף השבוע קייטי ענתה למעריצה שהציעה לה לעשות שיתוף פעולה עם טיילור סוויפט. וואו.

 

מה ענתה קייטי? "אם היא (טיילור) תתנצל, בטח!" האמת, מפתיע. למרות שדעתנו חלוקה וקשה לנו להחליט מי מבין השתיים צריכה להתנצל.

 

 

 

אבל הכי חשוב - מה אתם חושבים?

 

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)