סלבס

ג'לינה בימים צעירים יותר. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

כן, באמת: סלינה גומז וג'סטין ביבר שוב מבלים יחד

נראה שהשניים חזרו להיות בקשר לאחר השתלת הכליה שעברה סלינה בקיץ.

 אריאלה אביר   |   25/10/2017  |    |    | 

כן, קראתם נכון את הכותרות ולא, לא חזרתם בזמן לשנת 2014. מקורות שונים בהוליווד טוענים שהצמד שעשה לנו הכי הרבה בלבלות בראש שוב מבלה יחד - כידידים.

אתר הרכילות TMZ פרסם אמש כי במפגש חברתי שארגנה סלינה גומז בביתה השבוע, בילה לא אחר מאשר ג'סטין ביבר. אחרי שנים של זוגיות, פרידות, התכסחויות (מי עוד זוכר את כל הפיאסקו שקרה כשג'סטין העלה תמונה לאינסטוש עם סופיה ריצ'י?) ומחוות ברשתות החברתיות, נראה כי הצמד סוף סוף הבין איך לשמור על קשר ידידותי בריא ותקין - וכן, מדובר רק בקשר ידידותי. השמועות אומרות שהשניים חזרו להיות בקשר לאחר השתלת הכליה שעברה סלינה בקיץ, ומאז הספיקו להיפגש כבר כמה פעמים.

אם אתם תוהים איפה נכנס בן הזוג של סלינוש, דה וויקנד, בכל המשוואה המסובכת הזו, אל תדאגו, הוא לגמרי בסדר עם זה. על פי TMZ, דה וויקנד ידע שג'סטין יהיה חלק מהמפגש החברתי המדובר, והיה מגיע בעצמו אם לא היה בסיבוב הופעות.

האם זה אומר שאפשר להחזיר את השם האהוב עלינו ביותר - ג'לינה - רק בקטע אפלטוני? והאם ג'סטין וסלינה באמת יכולים לשמור על יחסים אפלטוניים אחרי כל מה שחוו יחד? כנראה שנצטרך לחכות ולראות. או להתקשר לג'סטין ולשאול אותו. מי מתנדב להתקשר לג'סטין?