סלבס

רק אל תקפצו למזרקה מרוב אושר (צילום: יוטיוב)

כמו בסרטים: היוטיוברית הזו קיבלה הצעת נישואים מרגשת במיוחד

בינתיים, הקראש שלנו לא זוכר עדיין איך קוראים לנו.

 אריאלה אביר   |   25/05/2017  |    |    | 

אחד התחביבים הכי גדולים שלנו הוא לחיות בסרט, אולי בגלל זה אנחנו כל כך אוהבים לצפות ביוטיובריות אמריקאיות שחיות את החלום ומתעדות את חייהן לעיניי מיליוני צופים.

סיירה פורטדו היא אחת מאותן היוטיובריות הללו. היא אומנם אינה אמריקאית אלא קנדית, אבל בואו לא נתקטנן, אוקיי? מאז שערוץ היוטיוב של סיירה תפס תאוצה, עברה היוטיוברית המצליחה לקליפורניה וחייה השתנו מן הקצה אל הקצה.

ובכן, כעת הם הולכים להשתנות עוד טיפה. סיירה, שבילתה בשבוע האחרון בניו יורק ופקדה את כנס "ביוטיקון" השנתי עם שאר חברותיה ליוטיוב, לא ידעה שבן זוגה מזה שנה, אלכס טרנובה, מתכנן להציע לה נישואים, ושהוא חשב על תוכנית מאוד מפורטת לכבוד המאורע.

אלכס, שהיה אמור להיפגש עם סיירה בהמשך השבוע, הקדים את הטיסה שלו לניו יורק ורקם מזימה - בזמן שבת זוגו עסוקה בצילומים בסנטרל פארק, הוא התמקם באזור שונה ורומנטי במיוחד בפארק וחיכה לרגע שהצלם (שלקח חלק בתחבולה המתוחכמת) יוביל אותה לנקודה שנקבעה מראש. כשהיא הגיעה לשם, הגיח אלכס מבין האנשים הרנדומליים שבילו בפארק, אחז בידייה והציע לה להינשא לו. #שמישהו_יביא_לנו_טישו

למזלנו, כיאה ליוטיוברים שהם, אלכס תיעד את כל האירוע מתחילתו ועד סופו. "זה משהו שנזכור לעד. זה אחד הרגעים הכי יפים בחיינו", סיפר למצלמה רגע לפני שיצא לפארק והוסיף: "אני לא רוצה לבלות את חיי עם אף אחת חוץ מסיירה". רגע ההצעה היה מרגש במיוחד וכלל לא מעט דמעות. "אני כל כך אוהב אותך, את החברה הכי טובה שלי. דיברנו על הצעד הבא בחיינו ואני יודע שאני רוצה לעשות את זה", אמר אלכס, כרע ברך והוציא את הטבעת. סיירה כמובן אמרה "כן" והשניים קיבלו לא מעט מחיאות כפיים מעוברי אורח שנקלעו לרגע המדהים הזה.

הסרטון הגיע תוך 12 שעות לחצי מיליון צפיות, האיחולים מהמעריצים לא איחרו להגיע וכך גם מחברתה לסקוואד, טילה דאן, שצייצה: "מזל טוב לסיירה ולאלכס על האירוסים שלהם! אני כל כך שמחה, הם הכירו בזכותי". BFF#

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.