בידור

(צילום: עודד קרני ולירון מולדובן)

כל מה שהיה באירוע האולסטאר של השנה

איך נרשמים לשחק שם בשנה הבאה?!לאחר שש שנים מוצלחות, גם השנה (בשנה השביעית) התכנסו מיטב שחקני הכדורסל בישראל ושחקני כדורסל מובילים מחו"ל למשחק ראווה.

 רותם סהר   |   20/04/2017  |    |    | 

לאחר שש שנים מוצלחות, גם השנה (בשנה השביעית) התכנסו מיטב שחקני הכדורסל בישראל ושחקני כדורסל מובילים מחו"ל למשחק ראווה. המשחק הוא ידידותי בלבד, אך עדיין היו שם ביצועים מרהיבים של שחקני שתי הנבחרות.

 

(צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן)

 

את האירוע הנחו דנה פרידר ואליאנה תדהר, ובמהלכו התקיים משחק כדורסל בין סלבריטאים כמו מייקל לואיס ועידן יניב, וכמובן שהיו הופעות מקפיצות כבכל שנה. 

 

(צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן)

 

 

השנה זכה הקהל לצפות בהופעות של אליעד, נועה קירל וקטריקס ודורון ביטון. נועה הפציצה בביצוע של הלהיט "קילר", קטריקס ודורון הרימו את הקהל על הרגליים בשיריהם, ואליעד ריגש את כולם כששר "התקווה" (אנחנו התעלפנו). 

 

(צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן) (צילום: עודד קרני ולירון מולדובן)

 

 

אז מה אתם אומרים, ניפגש בשנה הבאה?

 

בקרו בבלוג של רתם: My-StyleList.com