בידור

(צילום: אימג'בנק/GettyImages)

כל מה שהיה אתמול בטקס פרסי הבילבורד: פיפת' הרמוני נתנו את הופעת חייהן, אריאנה גרנדה נפלה, וקאשה ריגשה

הרבה דמעות, אקשן ודרמה היו אתמול בטקס הבילבורד השנתי - קבלו את הרגעים הנבחרים שאף אחד לא מפסיק לדבר עליהם. 

 ראש אחד   |   23/05/2016  |    |    | 

 

 

אמש נערך בלאס וגאס טקס פרסי המוזיקה של בילבורד לשנת 2016! מגזין המוזיקה Billboard. כמובן שכל המי ומי נכחו בטקס, נתנו את הופעת חייהם, בכו והתרגשו.

 

הטקס נפתח בהופעה של בריטני ספירס בכבודה ובעצמה, ששרה שירים חדשים וישנים שלה בליווי הרבה פאן וריקודים כמו שרק בריטני יודעת. 

 

 

 

ואז עלו להופיע האמנים הבאים: שון מנדס, מייגן טריינור, טרוי סיוון, אריאנה גרנדה, ריהאנה, ג'סטין ביבר ועוד... אבל מי שהכי הפתיעו אותנו היו בנות פיפת' הרמוני, שפשוט כבשו את הבמה ונתנו את אחת ההופעות הטובות שלהן. 

 

 

גם ג'סטין ביבר נתן הופעה מעולה עם שירו Sorry, אנחנו נשבעים בזאת שלראות הופעה חיה של ג'סטין היא אחת ממטרות החיים שלנו. #לא_מגזימים

 

 

 

עוד הופעה מרגשת הייתה של קאשה, שהכריזה מראש כי לא תנצל את המעמד לדבר נגד המפיק ד"ר לוק, שלטענתה ניצל אותה מינית והתעלל בה. קאשה שרה את שירו של בוב דילן It Ain't Me Babe והראתה לכולם את יכולות השירה המרשימות שלה - למרות כל מה שעבר עליה בתקופה האחרונה.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=ISpWMsQ4Y_o

 

אחת הזוכות הגדולות בטקס הייתה אדל. אמנם היא לא נכחה באירוע, אך היא שלחה תודה מצולמת על הפרסים שקיבלה וגם השיקה את הקליפ החדש שלה לשיר  Send my love (to your new lover) בשידור חי. קליפ חדש לאדל? כן, כן! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fk4BbF7B29w

 

 

בפרס "אייקון הבילבורד" זכתה סלין דיון. סרטון קצר על אודות הזמר הוקרן לכבודה, ואז היא עלתה לבמה לשיר ולקבל את הפרס. אלא שאז הופתעה הזמרת והתרגשה עד דמעות כשלא אחר מאשר בנה עלה לבמה להעניק לה את הפרס. המעמד היה מרגש במיוחד משום שלפני כארבעה חודשים איבדה סלין את בעלה ויומיים לאחר מכן איבדה גם את אחיה, שניהם ממחלת הסרטן. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=objbsTVE1XE

 

רגע השיא של הטקס היה בסופו, כשלא אחרת מאשר מדונה הופיעה במחווה מרגשת לפרינס, ענק המוזיקה שנפטר באפריל האחרון. עוד לפני שההופעה התחילה נעמד כל הקהל על הרגליים! #התרגשנו

 

https://www.youtube.com/watch?v=a7NoH-Ei1wU

 

ולקינוח, קבלו את הסרטון של אריאנה גרנדה מועדת כשהיא באה לדבר עם אחת העיתונאית על השטיח הוורוד של הטקס. #פרייסלס 

 

 

רשימת הזוכים החלקית (את המלאה ניתן למצוא באתר Billboard.com): 

Top Artist: אדל 

Top Male Artist: ג'סטין ביבר 

Top Female Artist: אדל 

Top Duo/Group: וואן דיירקשן 

Top Touring Artist: טיילור סוויפט 

 

FUN - הישארו מחוברים - תכף נעלה גם סיכום של כל התלבושות מהטקס (דמי שלטה!) 

 

(כת"צ מדליין סטרוגו)