בידור

יהיה מותח! (צילום: גיא פיטשון)

כל מה שאתם צריכים לדעת על הסדרה החדשה שתכבוש את ליבכם

הכירו את הדמויות שיקסימו אתכם! 

 ראש אחד   |   02/04/2016  |    |    | 

 

מחר עולה סדרת הנוער הישראלית החדשה "נעלמים" בערוץ ניקלודיאון. למי שטרם שמע נספר כי מדובר באחת הסדרות הכי מסקרנות ומעניינות שמגיעות למסך שלנו. "נעלמים" היא סדרת מתח שבמרכזה עומדים זוג אחים בני 17, אמה ואלון קליין, העוברים עם הוריהם מהעיר הגדולה לעיירה צפונית מרוחקת. כאשר הם מגיעים לעיירה, הם מגלים ששתי נערות ונער נעלמו בשנה שעברה, ויחד עם חבריהם החדשים הם יוצאים לפצח את תעלומת ההיעלמות בעיירה. הסודות הגדולים והקטנים של אשמורת – עיירה שכל תושביה מסתירים משהו -  מתחברים זה לזה כחתיכות פאזל, והתמונה המלאה שתיחשף תשנה את חיי כל התושבים.

 

בואו להכיר את כל הדמויות לפני שמשדרים את פרק הבכורה.

 

אמה (גאיה גור אריה):

 

אמה (צילום: גיא פיטשון)

 

 

נערה סקרנית ואמיצה, מחויבת לגלות את כל האמת על הנעלמים. אמה רגילה לפעול בדרך "הנכונה", השקולה. אבל כשהכול משתבש, גם בתעלומה וגם באהבה, היא מוצאת את עצמה עושה דברים שלא חשבה מעולם שתעשה.

 

 

עידו (עדי אלון):

 

עידו (צילום: גיא פיטשון)

 

 

לפני שחברתו דריה נעלמה, עידו היה הרוח החיה בבית הספר, מייסד רדיו התלמידים והחבר של הילדה הכי מגניבה בשכבה, שבה הוא מאוהב לגמרי. מאז ההיעלמות עידו מסוגר בתוך עצמו ובטוח שהמשטרה יודעת את האמת ומסתירה אותה מכולם. אמה עוזרת לעידו לחזור לעצמו, ובזמן שהשניים פוצחים בחקירה, עידו מגלה שהלב יכול להפתיע.

 

 

יובל (ענבל ביבי):

 

יובל (צילום: גיא פיטשון)

 

יובל היא הזמרת של בית הספר, שהפכה לכוכבת בכל המדינה בזכות "מישהו כמוני", הלהיט שכתבה והלחינה. הפרסום של יובל הפך אותה מנערה חמודה וחברה טובה לנערה קרייריסטית שמתעסקת אך ורק בעצמה ושוכחת מאיפה הגיעה.

 

 

 

איתי (דניאל ליטמן) –

 

דניאל (צילום: גיא פיטשון)

 

לכאורה הכול מושלם אצל איתי: הוא חתיך, אלוף באתלטיקה, הבן של מפקד המשטרה המקומית והכי חשוב - חבר של יובל, הכוכבת הלוהטת. אז למה הוא מרגיש שמשהו חסר לו?

 

 

"נעלמים", ערוץ ניקלדיאון לצופי הוט (ערוץ 84), ימי א'-ד' ב-15:40, החל מה-3.4

 

 

SCARY - נראה לכם שתצפו? 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)