סטייליש

בקרוב אצלכם (קרדיט: אינסטגרם)

כל הפאשניסטות בעולם חובשות ברט, עכשיו תורכם

אפילו מצאנו עבורכם 10 כובעים מהממים

 נועם גורביץ'   |   28/11/2017  |    |    | 

לפני כחודש בלוגרית האופנה מיה שניידמן, נתנה לכם טיפים מעולים לחבישת כובע ברט, האהבה החדשה-ישנה של פאשניסטות העולם וסיפרה לכם שהיא קיבלה השראה מפריז, בירת הברטים (לא באמת). אז במהלך החודש האחרון, הכובעים האלה המריאו מבירתם והחלו לצוץ על ראשים אופנתיים בכל קצוות העולם ועל כל חובבי האופנה. בשקט בשקט הם הפכו לפריט המאסט לחורף הקרוב והגיע הזמן להשיג אחד או שניים. 

להבדיל מכובע האופנוענים, שציפינו להגעתו עוד מינואר 2017, הברט הגיע בהפתעה. אמנם זהו כובע מוכר ואהוב כבר אינספור שנים, אבל אין ספק שבחורף הקרוב אתם עומדים לראות אותו ממש בכל פעם (בנות מערכת ROSH1 כבר השיגו לעצמן כמה). הוא הופיע במספר תצוגות במהלך שבועות האופנה באביב, אבל עדיין כמעט אף אחד לא חזה את ההשתלטות המטורפת שלו על הארונות של קנדל ג'נר, קיארה פראני, ירדן הראל ושלכם (בקרוב). 

אז מה גורם לכולם להתאהב בטרנד הזה? אולי זה הוויב הצרפתי שלו ואולי דווקא הרצינות הצבאית (כומתה, דה), מה שבטוח זה שהוא תמיד מונח באלגנטיות על הראש, מספיק מחמם לחורף ואפשר לסדר אותו על הראש לכל כיוון שרוצים ולהתאים אותו לפי הצד הטוב שלכם בתמונה (צד שמאל #קל). אז במקום להמשיך לחפור לכם על הכובע הכי שיקי בסביבה (ותאמינו לנו שאנחנו יכולים להמשיך לנצח), מצאנו עבורכם כמה השראות ללוקים יומיומים ואפילו בחרנו 10 כובעי ברט שיעשו לכם את החורף. 

A post shared by Romy Spector (@de_rococo) on

קבלו את עשרת הגדולים:

אלדו,

129.90 שקלים

יח"צ חו"ל

סטרדיווריוס,

59.90 שקלים

יח"צ חו"ל

פול אנד בר,

59.90 שקלים

יח"צ חו"ל

ברשקה,

89.90 שקלים

יח"צ חו"ל

H&M,

59.90 שקלים

הנס מוריץ

ברשקה, 79.90 שקלים

יח"צ חו"ל

רוקגלאם,

24 שקלים

יח"צ

טופשופ,

99.90 שקלים

יח"צ חו"ל

מנגו,

99.90 שקלים

יח"צ חו"ל

זארה,

79.90 שקלים

יח"צ חו"ל

מה אתם חושבים על הטרנד הזה - מושלם או מוגזם?