סטייליש

(צילום: אינסטגרם)

כל הטרנדים לציפורניים שאנחנו מוכרחים לנסות לפני ששנת 2017 תתחיל

אין לנו מושג איזה טרנד לנסות קודם!

 עומר טסל   |   17/12/2016  |    |    | 

 

 

 

 

2016 הייתה השנה של הציפורניים. נו, נכון, גם הגבות תפסו את מקומן ההו-כה-חשוב בשגרת האיפור והטיפוח שלנו השנה, אבל הציפורניים הן שכיכבו. לא הספקנו ללמוד איך מבצעים טרנד ציפורניים אחד, וכבר אחד אחר השתלט לנו על האינסטגרם ועל הסלון של המניקוריסטית. אז דקה לפני ש-2017 תופסת את מקומה, בואו נעבור בזריזות על כל הטרנדים שהיו לנו השנה ובתקווה נלמד איך לעזאזל מבצעים אותם לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

 

 

1. לק הולוגרפי

 

הו, כמה דיברנו על הלק ההולוגרפי. באמצעות אבקת הקסם (ומכונת לק ג'ל ביתית) תוכלו לבצע את הטרנד הקסום גם בבית! אנחנו לא יודעים מה איתכם, אנחנו מכורים לכל דבר הולוגרפי. מה לעשות, כאלה אנחנו, חדי קרן מנצנצים.

 

 

 

A video posted by Sveta Sanders (@sveta_sanders) on

 

 

2. לק שיש

 

אמנם הטרנד הזה לא הופיע בחיינו לראשונה השנה, אבל אין ספק שהוא כיכב על הציפורניים בכל מקום, ונראה שהוא מסרב לעזוב. טרנד השיש הנקי והבהיר מככב באינסטגרם, בשולחנות בתי קפה פוטוגניים, בכיסויים למחשב ולסלולרי וכמובן, איך לא, גם בציפורניים. הסרטון הבא ידריך אתכם איך להשיג את הלוק בבית בקלות!

 

 

 

A video posted by Gabby Morris (@gabbysnailart) on

 

<

 

3. פרנץ' זהב או כסף

 

אין דרך נעימה להגיד את זה, עבר זמנו של הפרנץ'-מניקור הקלאסי. די, חלאס, מיצינו. רגע, מה אמרתם? יש פרנץ' זהב או פרנץ' כסף? תקבעו לנו תור! דחוף! כאלה אנחנו, אוהבים כל דבר זוהר.

 

 

 

A video posted by Cute.Passion (@cute.passion) on

 

 

4. לק מטאלי

 

ואם כבר מדברים על ציפורניים זוהרות, טרנד הלק המטאלי השתלט לנו על הציפורניים ועל הלב. את הטרנד הזה אפשר ליישם עם לק פשוט במריחה רגילה או באבקה מטאלית כדוגמת הטרנד ההולוגרפי. אל דאגה, בשתי הדרכים מתקבלת תוצאה מוש, מניסיון.

 

 

 

 

 

A photo posted by Nails Videos (@nail.feed) on

 

5. אומברה בציפורניים

 

בשנים האחרונות השתלט האומברה על השיער שלנו, וכמובן שהטרנד עשה את המעבר והגיע גם אל הציפורניים שלנו. האמת, עוד לא לגמרי הבנו איך מבצעים את הטרנד בבית, הסתפקנו בהזמנת תור אצל המניקוריסטית. אבל מה שאהבנו בטרנד הזה הוא שאפשר ליישם אותו בעשרות צבעים, צורות ומרקמים. כן, אפשר לשלב בו גם נצנצים, לצורך העניין. כבר אמרנו כמה אנחנו אוהבים נצנצים?

 

 

 

A photo posted by Nails Videos (@nail.feed) on

 

 

 

 

איזה טרנד אתם חייבים לנסות לפני שנגמרת השנה?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)