בידור

(צילום: YouTube)

כל האינטרנט משתגע בגלל שיתוף הפעולה החדש של דרייק וטיילור סוויפט

אתם הולכים להיקרע מצחוק!

 ראש אחד   |   21/11/2016  |    |    | 

 

 

 

תגידו, אתם זוכרים את הפרסומת הקודמת של אפל מיוזיק, שרת המוזיקה האינטרנטי של חברת אפל? אם לא, אין בעיה, נזכיר לכם. מדובר בפרסומת היסטרית, שבה לא אחרת מאשר טיילור סוויפט רצה על הליכון כשברקע מתנגן השיר Jumpmen של דרייק עד ש... נו, תראו בעצמכם.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=egHjkeiqjrA

 

 

להזכירכם, כל מערכת היחסים של טיילור ואפל התחילה במכתב פתוח שטיילור כתבה לחברה. טיילור הצהירה אז כי לא תשווק את אלבומה 1989 דרך ענקית המוזיקה, מפני שהם לא משלמים לאמנים תמלוגים על ההשמעות של השירים שלהם בזמן תקופת הניסיון החינמית של המשתמשים, שאורכת שלושה חודשים. המכתב עורר סערה, טיילור ניצחה, ואפל התקפלו והחלו לשלם לאמנים על ההשמעות בתקופת הניסיון החינמית. בהמשך נבחרה טיילור לפרזנטורית של שרת המוזיקה, מה שעורר חשד כי המהלך כולו היה מתוכנן מראש. וול, לפחות קיבלנו פרסומת מצחיקה.

 

 

 

עכשיו מגיע סרטון התגובה. טיילור רצה לצלילי דרייק? אז הכי הגיוני שדרייק יתעמל לצלילי טיילור. האמת, דרייק הפתיע אותנו! הפרסומת קורעת מצחוק, ואנחנו צופים בה בלופים. ממליצים לכם לעשות את אותו הדבר.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=86D7AGm5sHk

 

 

וזה לא הכול: לאחרונה נטען כי דרייק וטיילור יוצאים, והשמועות תפסו תאוצה כשדרייק העלה תמונה של טיי-טיי לעמוד האינסטגרם שלו. אנחנו מתים לדעת מה קורה בין השניים. האם באמת יש רומנטיקה באוויר? האם זה בסך הכל תעלול יח"צני? ניתן לזמן לעשות את שלו ונחכה להצהרה רשמית. תכלס, הם יכולים להיות זוג לא רע בכלל...

 

 

 

Is that velvet? ?

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

 

האם אהבתם את הפרסומת?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)