סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

כך תתלבשי כמו קנדל ג'נר בעזרת חמישה פריטים בסיסיים

מי האמין שזה כל כך פשוט?!

 ראש אחד   |   19/11/2016  |    |    | 

 

קנדל ג'נר היא פאשניסטה מובילה, ובנות מסביב לעולם חושקות בסטייל שלה. מה הסוד שלה? שילוב של פריטים מרשימים ובלתי נשכחים ופריטים בסיסיים לחלוטין - וגם העדפה שגרתית של ג'ינס וסניקרס. 

 

1. שרשרת צ'וקר

קנדל הפכה לשם נרדף לצ'וקר, וכנראה שזה האקססורי החשוב ביותר שצריך להיות במלתחה שלכן אם אתן רוצות להעתיק את סגנונה של הסופר-מודל.

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אלדו, 79.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) אלדו, 79.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) ספרינג, 99.90 (צילום: יח"צ חו"ל) ספרינג, 99.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

2. מגפונים וסניקרס

מזל טוב! כנראה שהנעליים האהובות על קנדל כבר נמצאות בארון שלכן! אמנם באירועי שטיח אדום תראו את קנדל נועלת נעליים דקיקות עקב, אבל ביומיום היא תמיד תעדיף סניקרס או מגפונים שחורים (וגם שלנו).

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) פול אנד בר, 269 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) פול אנד בר, 269 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) סקופ, 99.90 שקלים (צילום: עמירם בן ישי) סקופ, 99.90 שקלים (צילום: עמירם בן ישי)

 

3. טי-שירט

הסיכוי שיחלוף שבוע שבו קנדל לא לובשת חולצת טי-שירט לבנה הוא מאוד נמוך, וטוב שכך! טי-שירט פשוטה מאפשרת לשחק עם שאר פריטי הלבוש וליצור מראה הורס ואסתטי בקלות.

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) H&M, י 89.90 שקלים (צילום: הנס מוריץ) H&M, י 89.90 שקלים (צילום: הנס מוריץ) פול אנד בר, 59.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) פול אנד בר, 59.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

 

4. ג'ינס

אם אין לכן בארון ג'ינס כלשהו, הגיע הזמן לרוץ ולהשיג אחד. ג'ינס מתאים כמעט לכל סוגי האירועים ולכל פריטי הלבוש והופך כל מראה מתאמץ ללוק של "זרקתי על עצמי משהו ובאתי", מה שאנחנו (וקנדל) כל כך אוהבים.

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) לי קופר, 329.90 שקלים (צילום: ירון וינברג) לי קופר, 329.90 שקלים (צילום: ירון וינברג) קסטרו, 199 שקלים (צילום: יעקב מהגר) קסטרו, 199 שקלים (צילום: יעקב מהגר)

 

5. תיק

איך תשלימו את הלוק? עם תיק שחור קטן שלתוכו תכניסו את הסמארטפון, שישמש אתכן לתעד את האאוטפיט שלכן ומיד להעלות לאינסטוש. #שיק!

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אלי אקספרס, 28 שקלים (צילום: מתוך אתר אליאקספרס) עלי אקספרס, 28 שקלים (צילום: מתוך אתר אליאקספרס) H&O, י 99.90 שקלים (צילום: טל טרי) H&O, י 99.90 שקלים (צילום: טל טרי)

 

KENDALL - השיק נמצא בפרטים הקטנים.

 

 

(נועם גורביץ'/noamg.rosh1@gmail.com)