סטייליש

אנחנו יודעים שכל הבגדים שלכם בעצם על הרצפה (צילום: Shutterstock)

כך תסדרו את הארון ותצאו מזה בשלום

אתם יודעים מה אומרים - ארון מסודר שווה חיים מסודרים. אהה, לא אומרים את זה? טוב, בכל זאת יש פה אחלה טיפים

 נועם גורביץ'   |   25/05/2017  |    |    | 

עונת המעבר היא תקופה לא פשוטה - מזג האוויר מבלבל, האלרגיות מתעופפות באוויר והרצון לחופש גדול מתמיד. אבל הדבר הקשה ביותר הוא ללא ספק הרגע בו צריך לסדר את ארון הבגדים מחדש ולהזיז את בגדי הקיץ לחלקו הקדמי. בין אם יש לכם כמות מדויקת של פריטי לבוש ובין אם הארון שלך נשפך על הרצפה בכל פעם שאתם פותחים אותו, סידור ארון הוא תמיד משימה מעיקה. איך שורדים את המשימה הזו ועושים אותה כמו שצריך? לא, לא דוחפים הכל בערימות מתחת למיטה, מיד תגלו. #לגזור_ולשמור

1. לסדר ארון? נשמע טוב!

הסוד האמיתי מאחורי כל פעולה מבאסת הוא פלייליסט מנצח. לא משנה אם אתם שומעים את ג'סטין ביבר, אריאנה גרנדה, הארי סטיילס או BTS - כל עוד המוזיקה עושה לכם טוב בלב, כך היא תעשה לכם טוב בארון. 

via GIPHY

2. דף חדש

הרגע השני המספק ביותר באטרקציית סידור הארון (אחרי הרגע שהכל נגמר), הוא ללא ספק ההתחלה. למה? כי בשביל לסדר את הארון כמו שצריך עליכם להתחיל דף חדש ופשוט לזרוק את כל התכולה שלו לרצפה! כן, כן - הכל על הרצפה! 

via GIPHY

3. מאוחר מדי להגיד סורי?

רק אחרי שהארון נקי מבגדים אתם יכולים להתחיל במלאכה הקשה. השלב הבא הוא הארוך ביותר, אך אנחנו מבטיחים שמיד בסופו אתם תראו את האור בקצה המנהרה! כעת עברו פריט אחר פריט וזרקו אותו לאחת משתי ערימות - נשאר או נתרם. בשלב הזה עליכם להיות קשוחים עם עצמכם ובמידה ולא לבשתם בגד כלשהו יותר מחצי שנה - היפרדו ממנו לשלום. #סורי

via GIPHY

4. הפרד ומשול

אתם יושבים בין שתי ערימות בגדים? מעולה! עכשיו את הערימה לתרומה הכניסו לשקיות והוציאו אותן מחוץ לחדר, כך שכל מה שישאר סביבכם אלו הבגדים שחוזרים לארון.

via GIPHY

5. בטופ!

עכשיו קפלו את הבגדים כשבראש הערימה יהיו הבגדים שאתם לובשים פחות, כך שהם יהיו הראשונים שתלבשו בפעם הבאה. טיפ נוסף: סדרו את הבגדים שלכם בערימות לפי נושאים כמו - בגדי ספורט, בגדי יציאה, בגדי יומיום וכו'. ברגע שהבגדים יהיו מסודרים באופן הזה, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את האאוטפיט הבא.

via GIPHY

6. מה ששלי שלך

עכשיו שהארון שלכם מסודר, הגיעה המשימה החשובה ביותר - קחו את השקיות שהשארתם מחוץ לחדר ותרמו את הבגדים! אתם יכולים להתחיל מחלוקת בגדים לחברים ובני משפחה אבל אל תשכחו להעניק חלק מהשלל גם לנזקקים.

via GIPHY