סטייליש

אאוטפיטים כסופים ששווים זהב (צילום: מתוך האינסטגרם)

כך תלבשו את הטרנד הכסוף מבלי להיראות כמו חללית

הטרנד הזה כאן כדי להישאר!הלוק הכסוף שטף לכולנו את הארון, ובכל מקום שאליו נסתכל נראה פריט כסוף ומנצנץ.

 נעמה מורד   |   20/04/2017  |    |    | 

הלוק הכסוף שטף לכולנו את הארון, ובכל מקום שאליו נסתכל נראה פריט כסוף ומנצנץ. אבל - אם לא נשלב את הטרנד בצורה נכונה, אנחנו עלולים להיראות כמו חלליות, כמו אסטרונאוטים בחליפות חלל, כמו חייזרים... טוב, הבנתן את הפואנטה. רוצות לדעת איך משלבים את הטרנד הכי נוצץ בצורה נכונה? במיוחד עבורכן איגדנו את מיטב התמונות של מיטב הפאשניסטות ברחבי האינסטגרם, שמראות איך עושים את זה כמו שצריך.

 

תיק-תק והלוק מושלם

מכירות את ההרגשה הזאת שמצאתן את הלוק המושלם אבל חסר לו משהו קטן שישדרג אותו בכמה רמות? שלבו את הלוק עם תיק כסוף וצרו אאוטפיט לא מהעולם הזה.

 

 

A post shared by Dana Zarmon (@danazarmon) on

 

 

צעדים מנצנצים

האובססיה שלנו לנעליים ידועה, אז כשמדובר בנעליים כסופות ומנצנצות?! כן, בבקשה, עכשיו. שלבו את הנעליים הכסופות עם בגדים בגוונים שקטים וככה תיצרו ניגודיות שתבליט לכן את הנעליים עוד יותר.

 

 

 

GO BIG OR GO HOME

אם כבר בנצנצים כסופים עסקינן, קנדל מראה לנו איך עושים את זה נכון - שמלה כסופה היא השחקנית המרכזית בסרט האופנתי שאתן חיות בו, וכיאה לשחקנית מרכזית הכול צריך להיות גדול ומפואר. קחו סיכון, לבשו פריט ביגוד כסוף בעל נוכחות ושלבו אותו עם מרקמים שונים כמו פרווה מלאכותית או ג'ינס. אף אחד לא יישאר אדיש אליכן.

 

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

טרנד חונק

מצד אחד יש את טרנד הצ'וקרים (שמזמן הפך לחלק בלתי נפרד משגרת הסטייל שלנו), ומצד שני יש את הטרנד הכסוף, אז מה הדבר הכי חכם שנוכל לעשות? לשלב בין שני הטרנדים, כמובן! 

 

 

A post shared by Fashion 🎀 (@fashionshopnow) on

 

 

ז'קט

חשבו מהר - מהו פריט מאסט בארונה של כל פאשניסטה? ז'קט עור שחור! אבל הבעיה בפריטי מאסט היא שלכולן יש אותם, ולכן עם ז'קט כסוף תוכלו להישאר באופנה, עם נגיעה כסופה שתייחד אתכן!

 

 

A post shared by Ashley Syne (@ashleysyne) on

 

 

 

מכנסיים

זה יכול להיות הצלחה מסחררת או כישלון מפואר. עם מכנסיים כסופים צריך להיזהר כי אם לא עושים את זה נכון, יחשבו שנחטפתן מנאס"א. אז אם אתן הולכות על מכנסיים כסופים, השתדלו שהם יהיו בגוון מט ולא מנצנץ ושלבו אותם עם בגדים בצבעי פסטל, שיעדנו את הלוק.

 

 

A post shared by KARIN 💋 (@shades_of_shoes) on

 

 

 

מלתחה מנצנצת!