סלבס

מעוררת השראה. (צילום: יוטיוב)

כוכבת "לכל הנערים שאהבתי": "אפשר להיות בחורה רגילה ולהצליח בתעשייה"

היא אומנם רק בת 15, אבל יש לה כמה תובנות מאוד מעניינות על עולם הבידור

 אריאלה אביר   |   13/11/2018  |    |    | 

מאז ש"לכל הנערים שאהבתי" עלה לשירות הסטרימינג של נטפליקס, המעמד של הקאסט שלו השתפר פלאים. נואה סנטינאו קיבל סטטוס של אליל הבנות, לאנה קונדור הפכה לאחד השמות הכי חמים בעולם הנוער וכעת הגיע גם הרגע של אנה קאצ'קארט (15), שגילמה את אחותה הצעירה של לארה ג'ין, קיטי, לזהור.

אנה נכנסה לרשימת "21 מתחת ל-21" של "טין ווג" וכיאה למשפיענית שהיא הפכה להיות תוך שנתיים בודדות של קריירה, יש לה לא מעט חוכמה לחלוק עם העולם בכל הנוגע לתעשייה בה היא עובדת.

"זה כל כך חשוב שאנשים יראו מישהו כמוהם על המסך, לא משנה איך הם נראים, מי הם או מה הגזע שלהם", אומרת אנה ומוסיפה כי בגלל זה "לכל הנערים שאהבתי" כל כך מיוחד. הסרט, כזכור לכם, מציג משפחה גרעינית דו גזעית, אבל מה שבאמת מיוחד בו הוא העובדה שאין שום התייחסות לכך בסרט. "בדרך כלל סרטים מתמקדים בעובדה שדמות מסוימת היא אסייתית או מדגישים את התרבות או העבר שלה", מציינת קאצ'קארט. "בסרט הזה אנחנו משפחה אמריקאית רגילה שפשוט חיה את חייה, לא מתמקדים בעבר או בגזע שלנו".

ייצוג של שחקנים ממוצא אסייתי הוא נושא שמאוד חשוב לאנה. "אני ממש מקווה שבעתיד ליהוק של אמריקאים ממוצא אסייתי לתפקיד ראשי לא יהיה כזה ביג דיל", היא אומרת וממשיכה: "לא משנה מי אתה, אם אתה באמת רוצה להגשים את החלום שלך - אתה יכול".

אנה לגמרי יודעת דבר או שניים על הגשמת חלומות וכל מה שצריך להקריב עבור זה. בזמן הקצר שהיא משחקת, היא התבקשה לצבוע את השיער, להיפטר מהמשקפיים שלה ובאופן כללי לשנות את המראה החיצוני שלה כדי להתאים לסטנדרטים של הוליווד. "אני לא ממש נראית כמו שאר האנשים שמופיעים בטלוויזיה. אתם לא רואים הרבה אנשים בתעשייה שמרכיבים משקפיים או שיש להם גשר והם נראים כמו נערים רגילים. אני חושבת שזה מדהים שיש לי הזדמנות להראות לאנשים שאפשר להיות בחורה רגילה ולהצליח בתעשייה", מסכמת קאצ'קארט.