סלבס

#רק_בריאות (צילום: יוטיוב)

כוכבת "האנטומיה של גריי" חושפת: "היה לי גידול במוח"

השחקנית האהובה החליטה לחשוף סוד גדול ששמרה בבטן בשנתיים האחרונות.

 אריאלה אביר   |   19/09/2017  |    |    | 

רק השבוע סיפרנו לכם על האיחוד המרגש של ד"ר דרק שפרד (פטריק דמפסי) וד"ר אדיסון מונטגומרי (קייט וולש), וכעת חושפת וולש כי לפני שנתיים התגלה גידול במוחה והיא נאלצה לעבור ניתוח על מנת להסיר אותו.

בריאיון עם "קוסמופוליטן" שיחזרה השחקנית כיצד הרגישה מותשת אי שם בינואר 2015, אך הניחה שזה נובע מעומס של עבודה. "זה הרגיש כמו אפאזיה (סימפטום של פגיעה נוירולוגית שגורמת לפגיעה בשפה. א"א), אבל זה לא שרק איבדתי מילים", נפתחה הכוכבת וסיפרה: "התחלתי לאבד את קו המחשבה שלי, לא הצלחתי להשלים משפטים ואז התחלתי לדאוג". בשלב זה קייט החלה לדאוג ופנתה לנוירולוג, ששלח אותה לבדיקת MRI. הבדיקה גילתה גידול גדול באונה השמאלית הקדמית שלה. שלושה ימים לאחר מכן, אושפזה וולש ונותחה. "חשבתי שאחרי שגילמתי את ד"ר אדיסון במשך כמעט עשור וביליתי על סטים של בתי חולים יותר מאשר בביתי, ארגיש קצת יותר בנוח עם החוויה, אבל התנהגתי כמו חתלתול מפוחד", הודתה השחקנית.

הרופאים הסירו את הגידול במלואו וקייט החלה בתהליך השיקום. "אני רגילה לעבוד קשה ולעשות 800 דברים בו זמנית, וזה לימד אותי לפנות זמן כדי שהגוף שלי יחלים", סיפרה הכוכבת. אנחנו מאחלים לך המון המון בריאות, קייט.