בידור

#תחזירו_את_אובוי (צילום: פייסבוק ori gross)

כוכבי "אובוי" בפנייה נרגשת: "תחזירו לנו את הסדרה שלנו"

הסדרה, ששידורה הופסק בתחילת השנה, נמצאת במצב של אי ודאות במשך חודשים רבים ולכוכבי הסדרה נמאס לשתוק

 אריאלה אביר   |   14/11/2017  |    |    | 

עברה אוטוטו שנה מאז הבלאגן שהוביל להורדת "אובוי" משידור ולמרות שהובטח לנו שפרקי הסדרה שטרם שודרו ישוחררו לקהל הצופים, זה טרם קרה.

להזכירכם, בתחילת השנה, עקב סכסוך בין yes (שמימנה את צילומי הסדרה) לבין חברת RGE (שבבעלותה ערוץ הילדים, בו שודרה הסדרה), נוצר מאבק בנוגע להפקות ששודרו בערוץ הילדים רק למנויי yes, כשבראשן "אובוי". עקב הסכסוך הורדה הסדרה מהמסך לפני שהספיקה לסיים את עונתה הראשונה בכבוד. בסופו של דבר, בחודש מרץ הגיעו שתי החברות להסכם פשרה בו נקבע כי הסדרה תשודר במלואה גם למנויי yes וגם למנויי HOT, אך מאז נעלמו עקבותיה.

עכשיו היא מרימה שוב את הראש: אתמול התכנסו כוכבי הסדרה על מנת לצפות בפרקיה האבודים, והם לגמרי לא עשו את זה בחשאיות. ג'וי ריגר, אליאנה תדהר ושאר כוכבי "אובוי" העלו לרשתות החברתיות תמונות מהצפייה המשותפת במטרה להחזיר את הנושא לסדר היום הציבורי.

ראשונה הייתה נלי תגר, שפרסמה את הסטורי המסתורי הזה:

ואז הגיעו הפוסטים המרגשים של שאר כוכבות הסדרה. "ראיתי עכשיו יחד עם כל הקאסט המרגש הזה את הפרקים האחרונים של 'אובוי' (הפרקים שלצערי עדיין לא ראיתם). זה הזכיר לי כמה הסדרה הזאת יוצאת דופן, כמה נהניתי לקחת בה חלק ובעיקר כמה מגיע לכם לראות אותה ולהתרגש בעצמכם", כתבה אליאנה תדהר. תפללים לחזרה של 'אובוי'. הפרקים כל כך מעולים. אני מקווה שתזכו לראות אותם וליהנות בקרוב", הוסיפה ג'וי ריגר. יוצר הסדרה, אורי גרוס, פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט בו הוא פונה לצופי הסדרה האהובה: "לצופי 'אובוי': צפינו הערב ביחד בחלק מהפרקים האסורים והאבודים של הסדרה המיוחדת שלנו 'אובוי', שנפלה בת ערובה לסכסוך לא לנו. הפרקים מדהימים אבל זה בטח לא מעודד אתכם. לצערי במשך שנה משחקים בנו כפי שמשחקים בכם הצופים - וכל מה שאנחנו יכולים זה לבקש יפה: בבקשה תחזירו לנו את הסדרה שלנו". 

בואו נחזיק אצבעות שהקמפיין האינטרנטי הזה יתפוס תאוצה ויצליח לשנות את המצב. מה כבר ביקשנו, לראות טלוויזיה איכותית?