סלבס

(צילום: טמבלר)

יש תאוריה נוספת על הקשר של טיילור סוויפט וטום הידלסטון, והיא מטורפת יותר מהקודמת

מה קרה, אף אחד כבר לא מאמין באהבה? 

 ראש אחד   |   06/07/2016  |    |    | 

 

 

זוכרים שרק לפני שבוע כתבנו על תאוריה שטוענת כי הקשר של טיילור וטום (היי, אפשר לקרוא להם דאבל טי!) היא מזימה של טיילור שנועדה להבטיח לה את תפקיד נערת בונד הבאה? טוב, אז התאוריה הבאה קצת שונה, אבל לא פחות מטורפת. מוכנים? ההידלסוויפטים פשוט מצלמים קליפ סודי חדש לטיילור, שיצא בהפתעה בקרוב! קבלו את ההוכחות לתאוריה שרצה ברשת כבר כמה ימים:

 

1. הצילומים 

 

אתם חייבים להסכים איתנו שהתמונות של הזוג החדש מאוד-מאוד מתוקות, וכמעט אפשר לחשוב שהן מבוימות. כאילו, באמת, טיילור מתנשקת עם טום על החוף, הם מחזיקים ידיים ברומא וחוגגים בצורה הכי יפה את יום העצמאות האמריקאי? משהו פה ללא ספק מריח מוזר. 

 

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews (א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

2. הלוקיישן 

 

כל התמונות של שניהם מצולמות באזורי מתוירים, כלומר מקומות המלאים באנשים שמחזיקים מצלמות ומצלמים תמונות. אולי התיירים שמצלמים תמונות למזכרת בכלל מצלמים את הקליפ? 

 

 

https://twitter.com/MancSel/status/749882868374048769

 

3. הם טסים במטוס הפרטי של טיילור 

 

כי... א. כמובן שיש לה מטוס פרטי; ב. היא משלמת את כל ההוצאות של הטיסות האלה (כלומר השתתפות של טום בקליפ היא על חשבונה); ג. ככה היא יכולה להעלות את הצוות שלה לטיסה.

 

Taylor Swift and Tom Hiddleston leave Rome by helicopter after a one day holiday in Rome Pictured: Taylor Swift, Tom Hiddelston Ref: SPL1288505  280616   Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:	310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

 

4. התזמון 

 

הסתכלתם לאחרונה על לוח השנה? טיילור מוציאה אלבום חדש מדי שנתיים, ובקרוב מאוד נחגוג שנתיים לאלבום הנהדר 1989. יש הטוענים שטיילור מנסה לערוך השקת אלבום בהפתעה, כמו שביונסה עשתה עם האלבום Lemonade, שהכה גלים כשיצא. מלבד זאת, טיילור נוהגת לשחרר סינגל כחודש לפני שהיא מוציאה אלבום, וגורמים בתעשייה סבורים שהקליפ שכביכול מצולם עכשיו יצא בספטמבר. ומה עוד יש בספטמבר? כן, טקס פרסי האמי. ומי עשוי להיות מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר בדרמה טלוויזיונית? טום הידלסטון, על הופעתו המרשימה בסדרה המדוברת "מנהל לילה". בקיצור, חגיגה גדולה של יח"צ.  

 

 

5. הגופייה המוגזמת של טום בחגיגות יום העצמאות של טיילור

 

ראיתם את הגופייה של טום שעליה הכיתוב I love T.S? הגופייה הזאת לא רק זכתה למימים גאוניים וקורעים מצחוק בכל רחבי האינטרנט, אלא גם הטילה ספק באותנטיות של מערכת היחסים המדוברת. כאילו, באמת, טום, אתה חייב להיות כל כך דביק ולמשוך תשומת לב? הרי ברור שכל העולם יצחק על החולצה הזאת. ושלא נתחיל לדבר על הקעקוע בצורת לב עם האות T באמצע המצויר על הכתף של טום, שאנחנו מאוד מקווים שהוא מזויף (כי הוא מכוער). בקיצור, יש תחושה חריפה שמדובר בתעלול יחצני כלשהו. 

 

https://twitter.com/limbo_boat/status/749910173993488384

 

 

WELL - בגדול, אם אתם שואלים אותנו, החלום שלנו הוא שכל שלוש התאוריות נכונות! שהם באמת מצלמים קליפ חדש, שטיילור תהיה נערת בונד הבאה והכי חשוב - שהם באמת מאוהבים. 

 

(אינה טוקר / inna.roah1@gmail.com)