מגזין

צילום: יוטיוב

יש עכשיו ספר צביעה על מחזור, כי למה לא בעצם?

אנחנו מקווים שיש לכם צבעים אדומים בקלמר. 

 ראש אחד   |   04/11/2016  |    |    | 

 

 

בשנתיים האחרונות בכל מקום שאנחנו מסתכלים יש ספרי צביעה למבוגרים; למשל החוברת שאנחנו הוצאנו בהשראת המדור "תופסים צבע", או חוברת הצביעה (האדירה) שמכילה קללות. אנחנו אישית חשבנו שכבר ציירו כל דבר אפשרי, הזה אבל טעינו ובגדול, כי אנדריאה איפ, מעצבת גרפית מקנדה, ציירה ספר צביעה בנושא מחזור.

 

לדבריה, מטרת הספר היא לגרום לאנשים לקבל את המחזור כדבר טבעי. כן - במהלך המחזור יש לכלוך על התחתונים; כן - יש דליפות על הסדינים; כן - לפעמים יש כאבים; וכן - הדם אדום ולא נוזל כחול, כמו שרואים בפרסומות לתחבושות. אנדריאה סיפרה באתר שלה שבנעוריה מעולם לא דיברה על המחזור שלה כי התביישה בו, לכן היה לה מאוד חשוב להוציא לאור את הספר הזה. אפשר להזמין את הספר מהאתר הזה, וגם אם אתם לא מתכוונים לקנות אותו, נראה לנו שתעריכו את הציורים המהממים שלה. לנו זה לגמרי עשה חשק להתחיל לצבוע תחתוניות באדום. 

 

fdgdfgdf (צילום מהאתר https://www.indiegogo.com/projects/period-coloring-book-health#/) hjghj (צילום מהאתר https://www.indiegogo.com/projects/period-coloring-book-health#/) hjgjghj (צילום מהאתר https://www.indiegogo.com/projects/period-coloring-book-health#/) ghgfhfh (צילום מהאתר https://www.indiegogo.com/projects/period-coloring-book-health#/) jhgjghjg (צילום מהאתר https://www.indiegogo.com/projects/period-coloring-book-health#/)

 

והנה וידאו שבו אנדריאה מסבירה על הפרויקט שלה:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cni1KtfHVZM

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)