בידור

לואי במבט מנהל הלייבל הקשוח שלו (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

יש לנו סקופ על הלהקה החדשה של לואי טומלינסון

ולא, לא קוראים לה טו דיירקשן...

 עמרי ויסמן   |   23/07/2017  |    |    | 

אלה מביניכם שעוקבים אחרי לואי (כאילו, אחרי המעללים שלו, לא אחריו באופן פיזי – כי זה כבר קריפי!), יודעים שיוצא 1D זומם כבר במשך שנתיים להקים להקת בנות חדשה, ביחד עם קצת עזרה מהמנטור סיימון קאוול. אבל מאז ההכרזה אי שם ב-2015 וכמה איזכורים לא משמעותיים מאז, הפרטים העיקריים שלמדנו הם שיש סיכוי שייקראו להרכב הנשי Did Alice Call (אף שמעולם לא התקבל אימות לשמועה הזו), ושהעסק עדיין ממש נמצא בתחילת הדרך.

בסוף השבוע האחרון הואיל בטובו מר טומלינסון לספק קצת יותר מידע על המיזם המוזיקלי המבעבע. "הדבר הכי חשוב בשבילי הוא שהבנות יהיו מוזיקאיות אמיתיות. לדעתי אין דבר מגניב יותר מאשר לראות בחורה שמחזיקה כלי נגינה", הסביר לואי והוסיף: "הכול התחיל כשעקבתי אחרי ליטל מיקס והחלטתי שאני רוצה לקחת את הלהקה שלי לכיוון עם קצת יותר גיטרות. בארצות הברית, להקות כמו פאראמור (שמונהגות על ידי סולנית – ע.ו) מצליחות מאוד, ומצאתי אחלה סולנית ובסיסטית שכבר היו בלהקה אחת. צירפנו אליהן גיטריסטית ומתופפת ואני מתרגש מאוד שמשהו מתגבש. הבנות האלה הן ההחתמה הראשונה שלי ואנחנו עדיין בתחילת הדרך, אבל אני משקיע בהן את כל מה שיש לי".

אז נכון שטומלינסון לא מיהר לחשוף את שם הלהקה או אפילו לזרוק לנו עצם לגבי מתי נוכל לשמוע, אתם יודעים, איזה שיר שלה, אבל נחמד לדעת שהפרויקט עדיין קיים ולא התפוגג לו כמו הקוצונים. זה גם המקום להזכיר שסינגל הסולו השני שלי לואי, Back to You שבו מתארחת ביבי רקסה, שוחרר רשמית שלשום (21 ביולי). הנה הקליפ, הגיע הזמן להיכנס לגרוב.