מגזין

(צילום: אינסטגרם )

יש לנו הודעה חשובה לגולשי "ראש אחד"

דנה זקס, העורכת הראשית שלנו, בפנייה אישית לכל הקוראים

 דנה זקס   |   09/10/2018  |    |    | 

קוראי "ראש אחד" היקרים והאהובים,

בדרך כלל אנחנו נפגשים בנסיבות יותר משמחות, אבל היום אני כאן כדי לספר לכם שלאחר 30 שנים בתור מגזין הנוער המוביל במדינה, אנחנו ממקדים את הפעילות שלנו ברשתות החברתיות, ובמהלך התקופה הקרובה נסיים את פעילות האתר. החדשות הטובות הן שאנחנו עדיין כאן בשבילכם עם כל התכנים שאתם הכי אוהבים, רק באינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב.

אתם בטח שואלים את עצמכם למה ואיך זה קורה שנה וחצי בלבד לאחר שסגרנו את המגזין המודפס. התשובה היא שעולם הפרסום לנוער עבר שינויים גדולים בשנים האחרונות שמחייבים אותנו להתאים את עצמנו. חשוב לי להבהיר כמה אנחנו מעריכים אתכם. אנחנו חושבים שאתם נוער חכם, דעתן וערכי, ושמגיע לכם לקבל תוכן אמין, ברמה גבוהה, שכולל את כל מה שחשוב לכם, גם כשמדובר בבידור, פאן ואופנה וגם כשמדובר בנושאים כמו לימודים, מיניות ומגדר.

תמיד הקפדנו לספק לכם את התכנים שהכי מעניינים אתכם בגובה העיניים, הקפדנו ללמוד מכם מה הכי חשוב לכם ולהיות איתכם בדו-שיח תמידי, גם בצחוקים וגם בנושאים הרציניים יותר. חגגנו יחד כל שנה בפסטיבל המוזיקה הענקי שלנו, יצרנו יחד את מסורת נבחרי הנוער של "ראש אחד". ובתוך כל התכנים והאירועים תמיד עמדו מול עינינו הערכים שחשובים לכם ולנו: קבלת השונה, מלחמה בבריונות, דימוי עצמי חיובי, אהבה לבעלי חיים ועוד ועוד. ומי שיעז לומר שכל מה שמעניין אתכם זה סלפי לסטורי - יש לו עסק איתי. אני וכל חברי המערכת מאחלים לכם שתמשיכו להתעניין ולחקור, להילחם על מי שאתם ועל מה שאתם מאמינים בו ולא לתת לאף אחד לדבר אליכם מלמעלה. יאללה, נתראה באינסטוש.

אוהבת אתכם, תודה על תקופה מדהימה,

דנה