בידור

אל תדאגו, בנות, אולף הולך לעזור לכן (צילום: יוטיוב)

אולף, התגעגענו: קבלו את הטריילר לסרט החדש מסדרת "לשבור את הקרח"

רק תדמיינו כמה קול הוא יהיה בחג המולד!

 אריאלה אביר   |   14/06/2017  |    |    | 

גם אתם יושבים בשקט על הספה ומחכים לרגע שנובמבר 2019 יגיע כדי שתוכלו לצפות בסרט ההמשך של "לשבור את הקרח"? אז חברים, אולי כדאי שתמצאו כמה תחביבים כדי להעביר את הזמן, כי לחכות שנתיים וחצי על הספה יכול להיות די משעמם.

 

 

אבל אנחנו כמובן לא התכנסנו כאן כדי לזרות לכם מלח על הפצעים, בדיוק להיפך! למרות שנובמבר 2019 יותר רחוק מרחוק, לשמחתנו יש באופק עוד סרט בשם Olaf's Frozen Adventure, שאמור להרגיע את הגעגועים שלנו. בעצם, אולי עדיף שנקרא לו סרטון, כי מדובר ביצירה של 21 דקות בלבד, אבל כרגע אנחנו מוכנים לקחת כל מה שנותנים לנו.

 

 

בסרט החדש, שיוקרן כקדימון לסרט "קוקו" שיצא בחודש נובמבר הקרוב, אנחנו הולכים לפגוש את כל הדמויות האהובות עלינו בתקופת החגים הראשונה שלהם מאז שנפתחו שערי הארמון מחדש. אנה ואלסה מארחות חגיגה גדולה עבור כל תושבי ארנדל, אך כשהתושבים חוזרים לביתם כדי לחגוג עם משפחותיהם, השתיים מבינות כי אין להן שום מסורת משפחתית. בשלב זה אולף לוקח את המושכות לידיים ומבקר בכל הממלכה כדי לאסוף לחברותיו את מיטב המסורות ולהציל את חג המולד הראשון שהן חוגגות יחד, כי זה מה שחברים אמיתיים עושים.

 

 

עכשיו בטח תגידו לנו: "מה קורה איתכם? נובמבר 2017 ממש רחוק!", אז דבר ראשון, אתם בכלל יושבים על הספה ומחכים לנובמבר 2019, זה הרבה יותר רחוק. ודבר שני, סוף סוף שוחרר הטריילר לסרט הקצר והמצופה הזה ועכשיו אנחנו מציגים אותו לפניכם:

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.