בידור

אנחנו כבר מוכנים להידבק למסך. (צילום: יח"צ)

יש לנו את הטיזר לסדרת הבת החדשה של "שקרניות קטנות"

מי אמר שאין סודות בחברה?

 עמרי ויסמן   |   16/05/2018  |    |    | 

וואו, מרוב ספין אופים כבר חטפנו סחרחורת! אחרי הדיווח ש-Legaciesהספין אוף החדש של "יומני הערפד" ושל "המקוריים" יוצא לפועל, ואחרי הידיעה ש-Wayward Sisters, הספין אוף של "על טבעי" בסופו של דבר לא יקרה, אנחנו מקבלים עדכון נוסף על סדרת בת חדשה שהוזמנה רשמית ותעלה לשידור בשנה הבאה. אנחנו מדברים על The Perfectionists, הספין אוף של "שקרניות קטנות", בכיכובן של ג'אנל פריש וסשה פיטרס, שגילמו בסדרת האם את הדמויות של מונה ואליסון בהתאמה. אחרי שצולם לסדרה פיילוט (פרק ניסיוני ראשון), פורסם שהפיילוט צלח את המבחן וכעת מצלמים לסדרה עונה ראשונה בת עשרה פרקים.

העלילה תתרחש בעיירה מושלמת לכאורה בשם ביקון הייטס, בה לומדים כמה תלמידי קולג' פרפקציוניסטיים, שיעשו הכול, אבל הכול, כדי לטפח ולשמור על התדמית המצוחצחת שלהם. אבל כשמקרה רצח ראשון מתגלה בעיירה, מתברר שלאותם תלמידים מצטיינים יש לא מעט סודות אפלים שעומדים לפרוץ החוצה כמו מזרקת שוקולד מקולקלת (תסמכו עלינו, אנחנו מבינים בעניין הזה).

בנוסף לדמויות של אליסון ומונה שאנחנו כבר מכירים, יככבו בסדרה החדשה גם בלוגרית טרנסג'נדרית בשם אווה (סופיה קרסון מ"היורשים" של דיסני); בחור מרדן וערמומי בשם נולאן (כריס מייסון האלמוני); ג'רמי, גברבר בריטי חתיך ושרירי שהוא גם מדען מוכשר ושנון שכל אימא פולנייה תרצה אחד כזה בשביל הבת שלה (גריים תומאס קינג הלא פחות אלמוני מהשחקן הקודם); וקייטלין, בתה היפה של פוליטיקאית ידועה ושאפתנית שנחושה להמשיך בדרכה (סינדי מ"המתים המהלכים"). מעניין מי מהם ישרוד את שנת הלימודים עד לספר המחזור...