סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

יש לכן הזדמנות לצעוד בנעליהן של קנדל וקיילי ג'נר

אפשר בבקשה זוג מכל דגם? #תודה

 ראש אחד   |   24/07/2016  |    |    | 

 

 

 

 

קנדל וקיילי כבר מזמן לא "האחיות הקטנות של הקרדשיאנס", והן הפכו לסמלי אופנה מצליחים בזכות עצמן. המותג של השתיים נולד כפרי שיתוף פעולה עם רשתות אופנה גדולות, למשל קולקציית בגדי הים של טופשופ, ועם הזמן הוא הלך והתפתח. כיום יש משחק ואפליקציות על שמן ולאחרונה הקימו האחיות מותג עצמי בשם Kendall & Kylie #דה.

 

צילום: יח"צ חו"ל צילום: יח"צ חו"ל

 

בסוף חודש יולי תגיע לארץ לראשונה קולקציית הנעליים החדשה של השתיים. מובן שקנדל וקיילי לא מתכוונות לאכזב את מיליוני המעריצים שלהן ולעצב נעליים שראינו כבר אלפי פעמים, ולכן לא פלא שהקולקציה מיועדת לפאשניסטות ולמובילות דעת קהל בתחום האופנה, ולפיכך היא עוצבה ברוח הטרנדים הכי חמים כרגע. הקולקציה כוללת מגפונים, נעלי עקב ומגפיים עם טוויסטים מיוחדים ונועזים כמו שפיצים, מרקם זמש מאויר וצבעים עזים. הקולקציה מתאפיינת בעקבי בלוק (צ'אנקי),עקבי סטילטו וגזרת mary jane.

 

 

צילום: יח"צ חו"ל

צילום: יח"צ חו"ל

 

 

 

צילום: יח"צ חו"ל צילום: יח"צ חו"ל

 

אנחנו לגמרי מאובססים על הנעליים - אבל פחות על המחיר שלהן. מחיר הסנדלים מתחיל ב-599 שקלים ומחירן של הנעליים מתחיל ב-999 שקלים, וזאת אף שהקולקציה מוגדרת כ"שווה לכל כיס". כנראה קנדל וקיילי שכחו שהכיס שלהן הוא לא הכיס של רוב העולם. נשמח לראות בקולקציה הבאה מחירים קצת יותר שפויים כדי שנוכל ליהנות מהמגפון הכסוף ההורס מבלי לשבור את החסכונות שלנו. בינתיים נשים תמונה שלו כשומר מסך, שיהיה לנו לאן לשאוף.

 

צילום: יח"צ חו"ל צילום: יח"צ חו"ל

 

הקולקציה תוצע למכירה החל מסוף חודש יולי בחנויות הנעליים המובחרות וברשת SHOW/OFF (יש סניפים בגן העיר תל אביב, במדרחוב נתניה, בקניון רננים, בגראנד קניון חיפה ובדודג' סנטר נצרת עילית).

 

אנחנו כבר לא יכולים לחכות לרגע שקולקציית הנעליים תנחת בארץ! הכי מחכים עם שלט בנתב"ג #Welcome.

 

 

צילום: יח"צ חו"ל צילום: יח"צ חו"ל

 

 

 

OBSESSED - אפשר שבפעם הבאה קנדל וקיילי בעצמן יגיעו לארץ?

 

(נועם גורביץ'/noamg.rosh1@gmail.com)