ראשי

צילום: מאתר http://emojipedia.org/

יש טעות ענקית באימוג'י הזה, האם תצליחו להבחין בה?

האינטרנט בסערה! 

 ראש אחד   |   16/10/2016  |    |    | 

 

 

חדשות על אימוג'ים הן כנראה הסיפורים הכי מצחיקים ומעניינים שאנחנו נתקלים בהם. בין אם אלו פרשנויות מופרכות לאימוג'ים מסוימים ובין אם זה הגילוי האמיתי של משמעותם (כבר עשיתם את הבוחן הזה ונכשלתם בו?) - אם אנחנו רואים משהו על אימוג'י, אנחנו על זה. וזה לא רק אנחנו, כי האינטרנט סוער בימים האחרונים בגלל האימוג'ים החדשים שעושים את דרכם אלינו (עוד לא ידוע מתי), ובפרט אימוג'י "מחזיק אצבעות". 

 

עמוד הטוויטר של אתר אימוג'יפדיה (האתר שמקבץ את הכל האימוג'ים הקיימים בעולם) צייץ את השאלה הבאה: "האם אתם מצליחים לזהות משהו מוזר באימוג'י הזה של סמסונג?".

 

תסתכלו טוב-טוב על התמונה שמוקפת בעיגול ותנסו להבחין בטעות. 

 

 

https://twitter.com/Emojipedia/status/784246560208982016

 

 

יש לו שש אצבעות! שש! אנחנו לא מבינים איך מישהו עשה טעות כזאת (בימים עברו בטח היו כורתים לו אצבע על זה!). ובכן, לפי בדיקה שלנו, מתברר שאחרי שאימוג'י מסוים מאושר, חברות הטכנולוגיה השונות יכולות לעצב אותו איך שמתאים להן. לכן יש שינויים קטנים בכל אימוג'י כי כל אחד מעצב אותו בצורה אחרת. כנראה שמשהו התפקשש בעיצוב של סמסונג והם חשבו שלא נשים לב לזה, אבל איך אפשר להניח שבעידן האינטרנט מישהו יפספס דבר כזה? לא ברור לנו. 

 

מאז הגילוי רצות בדיחות רבות על האימוג'י הזה, והאהובה עלינו מתייחסת לסערת הטלפונים המתפוצצים של סמסונג: "שומרים מקום לאצבע נוספת למקרה שהמכשיר לכם יתפוצץ". אם פספסתם, נעדכן אתכם שלאחרונה הוציאה סמסונג הודעה לפיה כל מי שברשותו מכשיר גלקסי נוט 7 צריך להחזיר את הטלפון שלו לחנויות כי הסוללה שלו עלולה להתפוצץ (וזאת אחרי שהיו כמה וכמה מקרים של התלקחויות בחודש האחרון). 

 

https://twitter.com/scotchka/status/784248673957912576

 

 

 

COOL - אנחנו מתים שהאימוג'י הזה כבר יגיע אלינו. 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)