מגזין

(צילום: shutterstock)

יש אפליה חמורה במקלדת האימוג'ים שלכם, ואפילו לא שמתם לב לכך

אימוג'ים - הטוב, הרע והמתולתל.

 דניאל פסו   |   06/03/2017  |    |    | 

 

אחת לכמה חודשים קורה הדבר הכי משמח בעולם - מישהו דואג לעדכן את מלאי האימוג'ים הכה אהובים עלינו. לדעתנו, המישהו הזה גם יודע לקרוא מחשבות, אחרת איך תסבירו את האימוג'ים של הקרואסון והאבוקדו שהתווספו למקלדת שלנו בעדכון האחרון? 

אבל היי, לא כולם מושלמים, והחבר'ה שם באימוג'ילנד אחראים לפדיחה די רצינית - בין כל העדכונים שנעשו עד היום טרם נמצא מקום לאימוג'י בעל שיער מתולתל (פה היינו מכניסים אימוג'י בשוק).

 

אנחנו יודעים ג'ואי, זו בדיוק התגובה שלנו! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

אנחנו מודים - הנושא איכשהו הצליח לחמוק מעינינו, אולי מפני שלאיש במערכת שלנו אין שיער מתולתל. מזל שיש לנו אתכם, הקוראים הנאמנים שלנו, שמעירים את תשומת לבנו לדברים החשובים באמת!

אז לאחר שקיבלנו פנייה נרגשת מהקוראות שלנו יובל, אורנה ושחר (היוש!), שסיפרו לנו עד כמה אפליית המתולתלים במקלדת האימוג'ים פגעה ברגשותיהן, התחלנו לתהות - איך יכול להיות שבשנת 2017, בעידן שבו יש אימוג'י כמעט לכל דבר, משמלת קימונו ועד חצי מנת פלאפל (וואט?!), אין שום אימוג'י מייצג לבעלי שיער מתולתל?!

 

 

אנחנו יודעים! זה באמת מעציב מאוד... (קרדיט: Giphy.com)

 

 

האפליה וההדרה של בעלי שיער מתולתל הן סוגיה שעולה לכותרות לא מעט בשנים האחרונות. בבדיקה שערכנו (טוב, נו, יותר נכון שאלנו את גוגל) מתברר שכ-63% מהנשים בארץ הן בעלות שיער מתולתל, שזה אומר - מלאן! לכן, מה הפלא שיותר ויותר מתולתלים ומתולתלות רוצים לקבל ייצוג הולם כמו זה שזוכים לו בעלי שיער חלק או גלי?

 

אז אחרי שמצאנו תסרוקות מושלמות לבעלי שיער מתולתל וטריקים לטיפוח, אנחנו פה ב"ראש אחד" ממשיכים לתמוך באוכלוסיית המתולתלים ויוצאים בקריאה נרגשת למפתחי האימוג'י באשר הם - בבקשה תכניסו לעדכון הבא איזה אייקון מתולתל! זה ממש בסיסי שכל אחד יוכל לשלוח בווטסאפ אימוג'י שמייצג אותו. מי כמונו יודע - מה היינו עושים בלי אימוג'י פיצה?