סלבס

(צילום: Giphy)

ישבה מול קדמת הבמה בהופעה של ביונסה, ועשתה את הלא-ייאמן

אה, סליחה, גברת, קצת כבוד לקווין בי!

 ראש אחד   |   27/07/2016  |    |    | 

 

 

מה הייתם עושים לו הייתם זוכים לשבת מול קדמת הבמה בהופעה של ביונסה? האם הייתם צורחים מכל הלב ושרים את כל השירים (אם הייתם מצליחים לנשום, כמובן), או שאולי הייתם עסוקים בדברים אחרים? אנחנו לא סתם שואלים, כי המעריצה הזאת, שישבה סופר-קרוב למלכה בי, התעניינה במשהו אחר לגמרי.

 

(צילום: כרמל גור) התעלפנו. (צילום: כרמל גור)

 

אתם כבר יודעים שאנחנו נגד התעסקות בטלפון בזמן הופעות, והמקרה הזה לחלוטין עבר את הגבול: לשחק "פוקימון גו" במהלך הופעה של ביונסה? כשאת יושבת כל כך קרוב??? זו חוצפה! OMG#

 

 

 

"פוקימון גו" בהחלט שינה את חוקי המשחק (אה, הבנתם מה עשינו כאן?) וסחף את כל העולם להתמכרות החדשה. אין ספק שהמשחק מהנה ואף מעודד פעילות גופנית (אם כי יש לנו הסתייגות: אלה שמשחקים ברכיבה על אופניים חשמליים - ראו את עצמכם פסולים), אבל נדמה שיש מקרים שההתעסקות בו אובססיבית עד כדי הפרעה ליומיום. לדוגמה, אנשים שמשחקים בזמן שהם משוחחים עם חברים, או כשהם צופים בהופעה או בסרט, או בכלל, כשהם משתתפים בכל אירוע חשוב בחיים (כמו הופעה של ביונסה, כשיושבים ממש מול הבמה. הלו?! טוב ממש קשה לנו להירגע מזה) התנהגות כזאת היא ממש לא לגיטימית ואולי קצת מוגזמת.

 

 

המעריצים שצילמו את ההופעה של ביונסה ועמדו מטרים ספורים בלבד מהזמרת תפסו את הבחורה משחקת בטלפון בזמן אחד השירים והיו בשוק.

 

צפו בסרטון מתוך ההופעה:

 

 

 

 

 

 

QUEEN B - מה אתם חושבים על התנהגותה של המעריצה?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)