סטייליש

#חדיד_בשיק_תמיד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

ג'יג'י חדיד פותחת את כל האמת על היחסים שלה עם בלה

היא חשפה את התחרות הקשה ביותר בינה ובין אחותה הקטנה

 נועם גורביץ'   |   09/07/2018  |    |    | 

ג'יג'י ובלה חדיד הן לא רק סופרמודלס בינלאומיות, אלא גם סיסטר גואלס בכל מובן אפשרי. אי אפשר לפספס את האהבה הענקית ששוררת ביניהן ואת הפרגון ההדדי, אבל אנשים רבים תמיד ניסו למצוא יריבויות נסתרות בין השתיים ורגעי קנאה, והשבוע ג'יג'י סוף סוף חשפה את היריבות הגדולה בינה ובין אחותה הקטנה, והיא לגמרי מפתיעה.

בריאיון למגזין V, ג'יג'י סיפרה שהיא נהנית מזה שהיא ובלה עובדות יחד באותה תעשייה: "מאוד נדיר לחוות את מה שבלה ואני חוות באופנה. אני מרגישה ברת מזל שיש לי חתיכה מהבית בסביבת העבודה שלי. אנחנו המעריצות הגדולות ביותר אחת של השנייה, ולראות את אחותי הקטנה פורחת עושה אותי מאושרת" (אנחנו לא בוכים, נכנס לנו חדיד לעין). בהמשך הריאיון היא סיפרה שבתחילת הדרך היא הייתה עוזרת לבלה מדי פעם להשתלב בעולם האופנה, אבל היא השתדלה לא להתערב יותר מדי בשביל שתנסה להתמודד עם דברים לבד, כפי שהיא התמודדה בשנים הראשונות של הקריירה שלה: "אהבתי להתמודד עם האתגרים כשהתחלתי לדגמן בניו יורק, אז לא רציתי לקחת את החוויה הזו ממנה". #אחיות_או_לא_להיות

אבל לא כל הנוצץ זהב, והסופרמודל חשפה את התחרות הקשה ביותר בינה ובין בלה: "מכל הדברים שאנחנו עוברות ביחד, אנחנו הכי פחות תחרותיות בנוגע לקריירה שלנו. אבל כשזה נוגע לבישולים בחגים, יש מלחמה במטבח". באמת? בין קמפיינים, תצוגות אופנה, פרסומות ושיתופי פעולה עם מעצבי על, העוף של חג המולד הוא מה שגורם לשתיים לריב? בעצם, מי אנחנו שנתווכח עם זה? אתמול רבנו עם האחים שלנו על משולש הפיצה האחרון, ואנחנו לא בטוחים שאי פעם נצליח להתגבר על זה. וול, ככה זה אחים, וכולנו צריכים ללמוד מהפרגון ההדדי בין ג'יג'י ובלה חדיד, שמוכיחות לנו פעם אחר פעם שאין כמו משפחה. 

via GIPHY