סלבס

אז זו רק פוזה למצלמה, קייטי? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

יכול להיות שהריב של טיילור סוויפט וקייטי פרי בכלל לא אמיתי?

מישהו יכול לבדוק לנו את הדופק בבקשה?

 אריאלה אביר   |   23/05/2017  |    |    | 

כבר שלוש שנים שעולם הבידור לא מפסיק להתעסק בריב של טיילור סוויפט וקייטי פרי, אבל האינטרנט מתחיל לחשוד לאחרונה כי הריב של השתיים בכלל מפוברק.

נזכיר לכל מי שהספיק לשכוח או לכל מי שבילה בתרדמת מאז שנת 2014, שטיילור וקייטי הסתכסכו לאחר שפרי שיכנעה לכאורה כמה מרקדניה של טיילור לעבור לסיבוב ההופעות שלה. מאז הספיקה טיי-טיי להוציא שיר שנכתב (שוב, לכאורה) על קייטי, Bad Blood, והשתיים צייצו לא מעט ציוצים פאסיביים אגרסיביים שעל פי השמועות נכתבו אחת על השנייה.

כעת, אחרי שלוש שנים של ספקולציות בלתי נגמרות, קייטי איששה את החשדות של כולם. "זה נכון, יש עניין לא פתור בינינו", סיפרה כוכבת הפופ לג'יימס קורדן כשהתארחה בתוכניתו "קארפול קריוקי". "למען האמת, היא זו שהתחילה עם זה, והגיעה הזמן שהיא תסיים את זה", היא הוסיפה. עוד הסבירה פרי כי ניסתה לפנות לטיילור בנושא בעבר, אך היא לא הסכימה לשוחח איתה.

היינו משתגעים מהציטוט הזה אלמלא העובדה שמשתמשי טוויטר שונים שמו לב לעניין מוזר - השתיים עדיין עוקבות זו אחר זו בטוויטר. הייתם מצפים מאויבות כמו השתיים שלא יטרחו לעקוב זו אחר זו ברשתות החברתיות, אבל נראה שזה לא מה שקורה בפועל.

נכון, יכול מאוד להיות שכל אחת מהן עוקבת אחר השנייה כדי לא לפספס את הציוצים שמתייחסים אליה, אבל אחת התיאוריות שמסתובבות כרגע ברשת טוענת כי השתיים נותרו חברות טובות עד היום, ויצרו את הרעש התקשורתי סביב הריב המדובר רק כדי שהעולם יתעסק פחות בחיי האהבה שלהן. #אוקיי #מוזר #עדיין_ממשיכים_להתעסק_בחיי_האהבה_שלכן_בנות

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.