בידור

שוקינג! (צילום: יוטיוב)

יוצרי Stranger Things: "העונה השנייה תאכזב הרבה מעריצים"

אבל לא את כולם, וגם יש פסקול חדש במהדורה מוגבלת!

 עמרי ויסמן   |   25/06/2017  |    |    | 

זוכרים שכשהייתם קטנים, הייתם משחקים בבובות מתוך סדרות הטלוויזיה והסרטים האהובים עליכם, משחזרים במו ידיכם סצנות אקשן מדהימות ומזמזמים את הפסקול כדי שתהיה לכם מוזיקת רקע הולמת? אז יש אנשים שעושים בדיוק את אותם הדברים גם כשהם כבר לא כל כך קטנים - וגאים בזה. קחו למשל את מיליוני המעריצים (ואנחנו ביניהם!) של Stranger Things, שמצפים בקוצר רוח לעונה השנייה של הסדרה, אך נאלצים בינתיים להסתפק בסט בובות אקשן מושקע של חמשת הכוכבים הצעירים של הסדרה + אורח מיוחד. קבלו את כפילי הפלסטיק המיניאטוריים של לוקאס, מייק, וויל, כיילב, דסטין, אילבן ועמרי (אה, זה לא עמרי, אלא רק הדמוגורגון המפלצתי. התבלבלנו כי הם קצת דומים), כשכל אחד מהם מגיע גם עם אקססורי מתאים (לכיילב יש משקפת, לאילבן יש נשנושים וכו'). שווה, לא?

(צילום: יח"צ)

בנוסף, בחודש הבא תצא מהדורה מיוחדת של פסקול העונה הראשונה על קלטת טייפ (!) שתכיל מלא שירים מגניבים ברוח שנות ה-80, התקופה שבה כמובן מתרחשת הסדרה. זה הזמן לשאול את ההורים אם יש להם במקרה איזה ווקמן ישן תחוב בארון, או לפחות טייפ דאבל קאסט עם ראש מתהפך (איך אומרים? Look it up).

אם הגעתם עד לכאן סימן שאתם מעריצים אמיתיים של העולם ההפוך, אז מגיע לכם לקבל כמה עדכוני בונוס על העונה השנייה של Stranger Things, שתעלה לשידור בנטפליקס בסוף אוקטובר: יוצרי הסדרה מבטיחים שהעונה החדשה תהיה הרבה יותר מפחידה מהקודמת, שיהיו בה יותר מפלצות ודמויות ממשלתיות מסתוריות, ושימו לב לציטוט הבא: "אני יודע שמעריצים רבים יתאכזבו מכמה דברים בעונה החדשה, אבל אי אפשר לרצות את כולם", אמר המפיק שון לוי. "אחד הדברים המאכזבים האלה הוא שבארב באמת מתה, כולם רוצים שהיא תחזור ובטוחים שהיא עדיין בחיים – אבל היא לא. תאמינו לי, אתם רק חושבים שאתם רוצים שהיא תשרוד, אבל אתם לא באמת רוצים את זה". מה שתגיד, אבל חסר לך שלא תעמוד במילה שלך...