ראשי

(קרדיט: Giphy.com)

יום כיף עם ה- BFF: ניקול טלפניה ונטלי פינחסיק

היום הכי כיף אבר!מה מושלם יותר מיום כיף עם ה־ BFF? אולי פיצה עם תוספת פיצות קטנות מעליה, אבל זה כבר למדור אחר.

 נועם גורביץ'   |   13/04/2017  |    |    | 

מה מושלם יותר מיום כיף עם ה־ BFF? אולי פיצה עם תוספת פיצות קטנות מעליה, אבל זה כבר למדור אחר. איפה היינו? אה, כן, דיברנו על יום מדהים שכולל סטיילינג עם סטייליסטית מפורסמת, איפור ושיער מקצועי, צילום בסטודיו של “ראש אחד” – וכל זה ביחד עם החברה הכי טובה. בנוסף לכל הטוב הזה תקבלו גם תכשיט במתנה ממגנוליה! בעצם, עזבו, אל תגיעו, אנחנו רוצים את היום הזה לעצמנו.

 

(צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו)

 

יום כיף!

 

(צילום: תומריקו, תכשיטים: מגנוליה, ז'קט: מנגו, חולצה: קים אור אזולאי ל־ TNT, מכנסיים: זארה, נעליים: H&M) (צילום: תומריקו, תכשיטים: מגנוליה, ז'קט: מנגו, חולצה: קים אור אזולאי ל־ TNT, מכנסיים: זארה, נעליים: H&M) (צילום: תומריקו, תכשיטים: מגנוליה, חולצה וחצאית: H&M, נעליים: טוונטי פור סבן) (צילום: תומריקו, תכשיטים: מגנוליה, חולצה וחצאית: H&M, נעליים: טוונטי פור סבן) (צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו) (צילום: יח"צ מגנוליה) (צילום: יח"צ מגנוליה)

 

שאלון ה- BFF

 

 

איך הכל התחיל?

 

ניקול ונטלי היו באודישנים לתחרות שירה. ניקול ניגשה לנטלי לשאול מה היא מתכננת לשיר, הן גילו שהן לומדות באותו בית הספר - ומאז הן בלתי נפרדות!

 

 

מה אתן הכי אוהבות זו בזו?

 

נטלי: "אפשר לסמוך עליה, היא פשוט לא מאכזבת".
ניקול: "היא הפסיכולוגית שלי!"

 

 

איזו בדיחה פרטית יש לכן?

 

"אווי אנטה אווי".

 

 

איזו פעילות אתן הכי אוהבות לעשות ביחד?

 

"!DIY"

 

איפה תהיו בעוד 10 שנים?

 

"נכין יצירות DIY בבית משוגעים".

 

 

(צילום: תומריקו) (צילום: תומריקו)

 

[contact-form-7 id="163926" title="magnola"]