ראשי

שומר המסך החדש שלנו (צילום: יוטיוב)

יוטיוב שחררו את סיכום השנה שלהם; האם תצליחו לזהות את כל הרפרנסים?

זהו, אפשר לסגור את שנת 2016!

 ראש אחד   |   08/12/2016  |    |    | 

 

סוף-סוף אפשר לנשום לרווחה, כי שנת 2016 בדרך לסופה. רבים יסכימו שהשנה הזאת הייתה קשה לאנושות: יותר מדי אנשים דגולים וגדולים נפטרו (השחקן אלן ריקמן, המוזיקאים דיוויד בואי, לאונרד כהן ופרינס והנשיא לשעבר שמעון פרס), דונלד טראמפ נבחר לנשיאות ארצות הברית, טיילור וקלווין נפרדו (ועכשיו גם מדברים על זה שקים וקניה מתגרשים #דמעה), ושלא נתחיל לדבר על זה שג'סטין סגר את האינסטגרם שלו. אבל כמובן שלא הכול היה שחור, ויוטיוב מזכירים לנו את זה בסרטון השנתי שלהם, שצולם ב-18 מדינות שונות, מארח יותר ממאתיים יוטיוברים אהובים (פיודיפאי, זואלה, לילי סינג ועוד רבים וטובים) ומאגד את כל הרגעים החזקים והוויראליים שנראו ביוטיוב בשנה החולפת. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_GuOjXYl5ew

 

 

הסרטון המעולה הזה הגיע לנו בול זמן. אנחנו מקווים שאתם מצליחים לזהות את רוב הרפרנסים, כי זה ממש לא קל: מהקליפ האייקוני של ג'סטין לשיר Sorry ועד הפרודיה הנהדרת על הקליפ של קניה ווסט Famous; מחוות קטנות ומרגשות לדיוויד בואי ורפרנסים לביונסה ולאלבום השאפתני שלה Lemonade; וכמובן שנכללו בקליפ גם Damn Daniel, אתגר בובות הראווה, אתגר זריקת הבקבוק וקארפול קריוקי עם ג'ימס קורדן - אולי הפינה הכי כיפית שצצה ביוטיוב בשנה האחרונה.

 

יוטיוב לא הסתפקו אך ורק בסרטון, הם גם יצרו בוחן שיבחן את הידע היוטיוברי שלכם לשנת 2016 (לחצו כאן לבוחן), ראו הוזהרתם, גם מומחי היוטיוב של מערכת "ראש אחד" לא הצליחו לעבור את הבוחן הזה בהצלחה!