ראשי

(צילום מסך מיוטיוב)

יוטיובר מפורסם הורד מטיסה בגלל הסיבה המזעזעת הזו

מתברר ש"סובלנות" היא הכי לא מילת המפתח של שנת 2016.

 אריאלה אביר   |   22/12/2016  |    |    | 

 

היוטיובר בן ה-23 אדם סאלח, שמתחזק שני ערוצי יוטיוב שלהם רשומים יותר ממיליון מנויים, העלה אתמול לערוץ הוולוגים שלו סרטון שמסעיר את הרשת. סאלח עלה על טיסה מלונדון לניו יורק של חברת התעופה דלתא ולפני ההמראה שוחח עם חברו בערבית. הדבר הסב אי נוחות לנוסעים אחרים, ואלה התלוננו וגרמו לכך שנציגים של חברת התעופה הורידו את סאלח ואת חברו מהמטוס.

 

"אישה שישבה ארבע שורות לפניי פנתה אליי ואמרה: 'בבקשה תדבר באנגלית, אתה גורם לי אי נוחות'", סיפר אדם בסרטון שהעלה. "הייתי בשוק ופשוט נאלמתי דום", הוסיף חברו סלים. אדם שאל אותה אם היא מעולם לא שמעה מישהו מדבר בשפה זרה, ובעקבות זאת אחד הגברים שישב בסביבה קם וצעק "תעיפו אותם כבר מהמטוס!".

 

"אנחנו בשנת 2016, וחברת דלתא מגרשת אותנו מהמטוס כי דיברנו בשפה זרה", אמר סאלח בזמן שהמאורע המביש התרחש - וזכה בתגובה לצעקות "ביי!" מנוסעים אחרים במטוס. לא כל הנוסעים נהגו בגזענות וחלקם אף יצאו להגנת אדם וביקשו מהדיילות לא להוריד אותו ואת חברו מהמטוס.

 

השניים הורדו מהמטוס, כאמור, הובטח להם כי יארגנו להם טיסה אחרת לעלות עליה. "איך העובדה שאתם מארגנים לי טיסה אחרת לעלות עליה תגרום לי להרגיש יותר טוב אם כרגע העפתם אותי מטיסה למרות שלא עשיתי שום דבר רע? למה לא הורדתם מהמטוס את האנשים שהרגישו כל כך לא בנוח והתחילו לקלל אותנו?", סיכם סאלח. 

 

צפו בסרטון:

 

https://www.youtube.com/watch?v=43RgvVY_wvQ

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.