סטייליש

"איך השמלה שלי?" (צילום: יוטיוב)

יוזמה מדהימה של נערות: שמלות נשף לכולן

יש לכן אפשרות לעשות משהו טוב עם שמלת הנשף הישנה שלכן.

 דניאל פסו   |   08/06/2017  |    |    | 

עונת הנשפים כבר החלה, וסביב טירוף חיפוש השמלה המושלמת, התסרוקת הנכונה והאיפור הכי מדוייק, קמה לה יוזמה מבורכת שמטרתה לדאוג שכולן יוכלו להנות מהנשף, גם אלו שלא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שמלה חדשה במיוחד לאירוע.

בשנים האחרונות ההוצאות הכספיות סביב נושא הנשף הולכות וגדלות ומגיעות לסכומים די מטורפים (אתם יודעים כמה מגשי פיצה אפשר לקנות בכל הכסף הזה?), הבעיה שלא כולם יכולים להרשות לעצמם לקחת חלק, מה שדי מפספס את כל המטרה של לחגוג יחד עם כל החברים את סיום שנת הלימודים.

הפרוייקט Dress 4 U הוקם על ידי אריאל פסו ולירון מוסקוביץ', מתוך מחשבה שלכולם מגיע לחגוג את הנשף, ללא שיקול כלכלי. אריאל מספרת שהרעיון ליוזמה המבורכת הזו הגיע מתוך הבנה שהנשף הפך לעסק יקר, שלא כולם יכולים לקחת בו חלק, "הבנו שהשמלות שנערות קונות במיוחד לנשף עולות המון כסף, ולרוב מדובר בשמלה שלובשים רק פעם אחת. וכך עלתה לנו המחשבה - למה לא להעביר שמלות שלא ילבשו יותר לבנות שצריכות ויכולות להנות מהן?", אריאל מסבירה. במסגרת הפרוייקט, אריאל ולירון אוספות שמלות נשף מנערות שמעוניינות לתרום את השמלות הישנות שלהן, ומציעות אותן לבנות שלא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שמלה חדשה. הפעילות מתרחשת בצורה דיסקרטית בעמוד הפייסבוק שנפתח במיוחד לפרוייקט, שם ניתן לראות את מבחר השמלות, ולבחור את השמלה האהובה עליך, ללא עלות.

יש לכן בארון שמלת נשף שכבר לא בשימוש ובא לכן להעביר אותן למישהי שתהנה ממנה לפחות כמו שאתן נהנתן? אתן צריכות שמלה לנשף הקרוב ואין לכן אפשרות לרכוש? אנחנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד הפרוייקט Dress 4 U  .

אנחנו רק רוצים להזכיר לכם את הדבר הכי חשוב לגבי הנשף - אתם הכי יפים שכיף לכם.