סטייליש

כובש את המסלול (צילום: לם וליץ סטודיו 563)

יהודה לוי בהופעת בכורה כפרזנטור של רנואר

יהודה לוי, ניבר מדר וגפן ברקאי הובילו את תצוגת האופנה של רנואר שלקחה אותנו אחורה אל שנות השבעים. וודסטוק, מישהו?

 ראש אחד   |   27/07/2015  |    |    | 
יהודה לוי ניבר מדר גפן ברקאי כובש את המסלול (צילום: לם וליץ סטודיו 563)

יהודה לוי, ניבר מדר וגפן ברקאי הובילו את תצוגת האופנה של רנואר שלקחה אותנו אחורה אל שנות השבעים. וודסטוק, מישהו?

סלסלו את השיער או לברי מזל שבנינו- פזרו את התלתלים, נעלו את נעלי הריקוד כי גם בחורף הזה אנחנו חוזרים במנהרת הזמן לשנות השבעים.

הבוקר הגיעו כל אנשי הביצה (וביניהם אלכסה דול, מאור שווייצר, שיר מורנו, טום באום וירדן הראל), פאשניסטים, עיתונאים וכוכבי ריאליטי לתצוגת חורף/סתיו הדו-שנתית של מותג האופנה הישראלי המצליח, רנואר. את הפריטים שנראו על המסלול תוכלו לרכוש בכל חנויות הרשת של רנואר ברחבי הארץ, אבל רגע לפני שאתם כבר מוציאים את הארנק, אנחנו רוצים לספר לכם על הטרנדים שחשפה הרשת לעונה הקרה.

הפרזנטורים ההורסים (צילום: לם וליץ סטודיו 563) הפרזנטורים ההורסים (צילום: לם וליץ סטודיו 563)

את התצוגה פתחו שלושת הפרזנטורים של המותג הידוע במחיאות כפיים סוערות; גפן ברקאי והחברה לשעבר של מייקל לואיס, הדוגמנית ניבר מדר, לצד הרכש החדש, השחקן ההורס, יהודה לוי. יהודה, שבשנים האחרונות פונה גם לעולם המבוגרים, הוא בהחלט אייקון אופנה הידוע בהיותו לא מתאמץ וקולי להחריד. לשאר הדוגמנים והדוגמניות יצרו תלתלים מוגזמים ומעין אפרו מדליק.

פיס אנד לאב (צילום: לם וליץ סטודיו 563) פיס אנד לאב (צילום: לם וליץ סטודיו 563)

כפי שהזכרנו התצוגה התמקדה בעשור שהתחיל בסיומה של מלחמה, חגג את הטעם האישי, המציא מחדש את הג׳ינס כפריט חובה ולבסוף אימץ את הזוהר של מועדוני הדיסקו. בהתאם, הקולקציה מחולקת לארבע מגמות חברתיות שונות - אנשי צבא, היפים, צעירים ואנשי עולם הזוהר.

עמוד דום

מלחמת וייטנאם השפיעה מאוד על הסגנון של שנות השבעים והתאפיינה במראה מחויט, כיסי דגמ״ח בצבעי הזית, חרדל, קאמל וירוק עד מסגנון הספארי. וזה אומר שבעונה הבאה נלבש הרבה בגדים שיזכירו לנו את מדי צה"ל.

הלוק הצבאי (צילום: אלירן אביטל) הלוק הצבאי (צילום: אלירן אביטל)

Love is in the air

שיאה של תחושת האהבה המשוחררת, ברוח פסטיבל הוודסטוק האיקוני, השפיעה על דור שלם שלבש גוונים חמים כמו אדום ומוקה, עם הרבה פרנזים, שמלות מקסי והדפסים המבטאים את תחושת החופש. Peace & Love!!

העיקר התלתלים (צילום: אלירן אביטל) העיקר התלתלים (צילום: אלירן אביטל)

ג׳ינס על ג׳ינס

הג׳ינס, שבעבר היה מכנס לפועלים, המציא את עצמו מחדש בגזרות ואורכים שונים בשנות השבעים והפך לפריט לבוש חובה בכל מלתחה עד היום. תכלס, אין דבר כזה יותר מדי ג'ינס.

אין דבר כזה יותר מדי גינס (צילום: אלירן אביטל) תנו לנו עוד ועוד ג'ינס (צילום: אלירן אביטל)

ילדיסקו

הגענו לשלהי שנות השבעים ואנשים מרגישים בצורך להחזיר את הזוהר לאופנה. המעצבים מייצרים מראות אופנתיים, מוקפדים ומהודקים מצמר איכותי ובדים עשירים בגווני שחור וזהב. גלאם גלאם גלאם.

Once You Go Black You Never Go Back (צילום: לם וליץ סטודיו 563) Once You Go Black You Never Go Back (צילום: לם וליץ סטודיו 563)

CHIC- מה אתם חושבים על יהודה לוי בתור הפרזנטור החדש של רנואר?

(כת״צ ליהי גינדי-לוי / lihig.rosh1@gmail.com)