מגזין

זוג מנצח (צילום: אינסטגרם)

טרנסג'נדר בן 17 זכה בתואר "מלך הנשף" - לראשונה בבית ספרו

כמה היינו רוצים להיות בקהל ברגע הזכייה.

 דניאל פסו   |   25/04/2017  |    |    | 

 

 

עונת הנשפים בפתח, ואיתה מגיעים ההתעסקות הרגילה סביב חיפוש האאוטפיט המושלם, ההתרגשות מהזמנת הקראש והניחושים מי יזכה בתואר מלך ומלכת הנשף. בבית ספר אחד באינדיאנפוליס שבארצות הברית הפך ערב הנשף לאירוע בלתי נשכח במיוחד, והכול בזכות נער אחד שהגשים את חלומו - ואת חלומם של נערים ונערות רבים אחרים. 

 

הכירו את אלן בלמונט, תלמיד תיכון בן 17, שגבר על ארבעה מתמודדים וזכה בתואר "מלך הנשף" של בית ספרו. עד פה סיפור נשף די סטנדרטי,  אך שימו לב - אלן הוא הנער הטרנסג'נדר הראשון שזוכה בתואר זה בהיסטוריה של בית ספרו. #גאווה

 

אלן הסביר שהיה חשוב לו כל כך להתמודד לא בגלל הכתר המוגזם שבו זוכה מלך הנשף, אלא כדי לאפשר לנערים ונערות מהקהילה הגאה להיות בטוחים בעצמם ולהבין שהם בדיוק כמו כולם. "אני חושב שאנשים הצביעו עבורי בגלל המסר שלי - שאנשים ירגישו בטוחים וגאים בעצמם, ללא קשר לזהותם המינית", סיפר הנער לאתר סבנטין.

 

 

אז אנחנו כבר יודעים שלסיפורו של אלן יש סוף טוב, אך דרכו לתואר הנכסף הייתה רצופת קשיים; כשהחליט להשתתף בתחרות, הנער הצעיר הדפיס כרזות הקוראות לתלמידים לבחור בו למלך הנשף -וגילה שאחד מחבריו לכיתה מחק את המילה "מלך" והוסיף במקומה את המילה "מלכה".

 

 

 

 

אלן לא נתן לתקרית הזו לשבור את רוחו, הוא העלה לאינסטגרם תמונה של הכרזה המדוברת וכתב: "הופנו אליי המון שאלות בנוגע לסיבה האמיתית שבגללה אני משתתף בתחרות 'מלך הנשף', וזו הסיבה - למרות כל האהבה והתמיכה שלהן אני זוכה, עדיין יש המון בורות בעולם, ואני רוצה שחבריי הטרנסים ידעו שזה נובע משנאת חינם ומטיפשות. שום דבר לא יעצור אותי מלהיות אני, ואמשיך להילחם כדי לנצח. הבורות תיעלם, גאווה ואהבה יפרחו".

 

וכך היה. בערב הנשף התלוותה אל אלן אנסטסיה כהן, בת זוגו בחודשים האחרונים, אך גם היא לא הצליחה להרגיע את הנער מחששותיו הגדולים. אלן היה חרד כל הערב, למרות שהוא זמר ובעל ניסיון בהופעות מול קהל. "הייתי במתח. בדרך כלל אודישנים או דברים אחרים חשובים לא תמיד הסתדרו לי, ובתואר הזה מאוד רציתי לזכות", חשף הנער.

 

 

 

 

THANK YOU TO EVERYONE WHO VOTED FOR THIS TRANS MAN WITH A PLAN #NCPROM2017

A post shared by alan belmont (@alanchrismont) on

 

מתברר כי לא הייתה לאלן כל סיבה לדאגה, והפעם הסתדרו הדברים בדיוק כפי שרצה, ואפילו מעבר לכל הציפיות: "כשהכריזו בשמי כזוכה בתואר 'מלך הנשף', שמעתי את צהלות הקהל, וזו הייתה ההרגשה הכי מחממת ומחבקת שיש", אמר הנער האמיץ. "לשמוע את כל האנשים האלו תומכים בי ובמסר שלי, ולדעת שעוד אנשים נלחמו עבור המטרה שלי - פשוט מרגש אותי. לדעת שאני גרמתי לשינוי בקהילה שלי משמח אותי מאוד", סיכם אלן את הזכייה המרגשת.

 

 

 

the real story is @emmaline.jpeg's photography talent. more tonight @ 11:30

A post shared by alan belmont (@alanchrismont) on

 

 

 

מה אתם חושבים על זכייתו של אלן בתואר?