בידור

אליעד ואתם. (צילום: רפי דלויה)

#טירוף: כל מה שקרה בפסטיבל הקיץ הענק שלנו

אם קמתם רק עכשיו אחרי הערב המטורף שעבר עלינו, אנחנו ממש מקנאים בכם.

 אריאלה אביר   |   15/08/2017  |    |    | 

אמש, אחרי ציפייה של שנה שלמה (שעברה הכי לאט אבר!), התקיים בלייב פארק שבראשון לציון פסטיבל FRUIT WATER ROSH1 2017. ואם חשבתם שבשנה שעברה שברנו כל שיא אפשרי, כדאי שתחשבו שוב.

 

כל האמנים הכי חמים בעולם המוזיקה, הטלוויזיה והרשת הגיעו להרים אתכם על הרגליים ולוודא שתזיעו כמו שלא הזעתם לאורך כל הקיץ הזה.

 

אחרי שחיממנו את הקהל עם הופעות של להקת הבראץ, ג’ייסון, בר גרינזייד, רועי סנדלר, פלג ואלון שאירחו את גל גברעם ולהקות עירוניות מוכשרות ביותר, העלנו הילוך ועל הבמה עלו מנחי הערב, אשלי וקסמן בקשי ועומר דרור.

רפי דלויה

 

בזה אחר זה הציגו הצמד המנצח את כל זמרי הערב: סטפן, טליסמאן, אביאור מלסה, אגם בוחבוט, עדי ביטי, אליעד, קטריקס ודורון ביטון, נועה קירל וסטטיק ובן אל תבורי. מיד אחרי שסטטיק ובן אל ירדו מהבמה והותירו אותנו עם לב שבור על כך שהערב הסתיים כל כך מהר, עלה לבמה דיג’יי גל מלכה עם סט שהקפיץ גם את אלו שחשבו שהרגליים שלהם לעולם לא יוכלו לקפוץ עוד (או לפחות עד אחרי שהם ישנו שינה ממש ארוכה).

רפי דלויה

רפי דלויה

רפי דלויה

רפי דלויה

רפי דלויה

רפי דלויה

 

מאחורי הקלעים כל הכוכבים נישנשו פיצה (תודה דומינוס פיצה!) ובין לבין אירחנו את כל כוכבי "הישרדות" על הבמה וקים אור אזולאי הצטרפה למנחי הערב כדי להקפיץ את האווירה. ואם כבר דיברנו על קפיצות, איזה מטורף היה הלייב בול שסידרנו לכם לאורך כל הערב? ראינו אתכם שרים כל שיר בלי להתבלבל אפילו לרגע, צורחים בהיסטריה בכל פעם שאחד האמנים זרק לכם חיוך (התעלפות נרשמה מצד עורכות “ראש אחד” כשסטטיק סימן צורה של לב עם שתי ידיו עבורן) ובעיקר מנצלים את הקיץ בצורה הכי טובה שיש - צבירת חוויות שישארו איתכם לעד.

 

אנחנו מקווים שנהניתם כמעט כמונו, ואם מסיבה לא ברורה לא הייתם איתנו בערב המרגש הזה - לא נורא, תמיד יש את שנה הבאה (מקווים שעד אז נתאושש מהמחווה של סטטובום).