סלבס

קרדיט: giphy.com

טיילור סוויפט מתכננת להוציא אלבום בהפתעה? קבלו את התאוריה שמשגעת את העולם

אם זה קורה, זה יהיה ממש בקרוב!

 ראש אחד   |   10/10/2016  |    |    | 

 

 

החודשים האחרונים לא היו טובים עבור טיילור סוויפט; היא וקלווין נפרדו (וזאת לא הייתה פרידה ידידותית), היא נקלעה לריב מתוקשר עם קימיה (שוב), התאהבה בטום הידלסטון (גם אנחנו התאהבו בו), נפרדה ממנו אחרי שטיילה איתו בחצי עולם (אנחנו עדיין מאוהבים בו, אגב. טום - אתה קורא את זה?) ואז ירדה למחתרת - אפילו ל-VMA היא לא הגיעה!

 

אנחנו בעיקר מתגעגעים אליה (ותוהים איך בן אדם יכול להספיק כל כך הרבה חוויות בשלושה חודשים), אבל יש אנשים שטוענים שהיא מתכננת לנו הפתעה גדולה בצורת אלבום חדש, שיצא... רגע, אתם יושבים? ב-23.10.  

 

"הממ... תאריך קצת אקראי, לא?", אתם בטח אומרים. בגדול אתם צודקים, אבל אחרי שתקראו את הטיעונים שתומכים בתאריך הזה, לא תוכלו שלא להסכים. 

 

 

1.  זה יקרה באוקטובר - כמעט כל אלבום שטיילור שחררה יצא בחודש אוקטובר אחת לשנתיים. האלבום היחיד שהיא לא הוציאה באוקטובר היה אלבומה השני, שיצא ב-11.11 (מספיק קרוב, לא?). עברו שנתיים מאז 1989, אז אנחנו מחכים. 

 

2. התאריך בטוח יסמל את חגיגות העשור לעשייה המוזיקלית של טיילור - כולנו יודעים שטיילור אוהבת תאריכים סמליים, ובטוח תתרשמו מזה: האלבום הראשון שלה יצא ב-24.10.2006, לפני עשר שנים. ההופעה האחרונה שלה הייתה בדצמבר באוסטרליה, ואתם יודעים מתי נקבעה ההופעה הבאה שלה? ב-22.10.2016 (אחרי כמעט שנה ללא הופעות!). מקרי? לא נראה לנו! הופעה ראשונה כעבור הפסקה ארוכה היא הזדמנות מצוינת לחשוף שיום למחרת יוצא האלבום החדש שלה. 

 

3. מספר המזל של טיילור הוא 13 - אם מחברים את כל הספרות שמרכיבות את התאריך 23.10.16, מקבלים את המספר 13. רובנו לא מתייחסים למספר המזל שלנו ברצינות רבה, אבל טיילור כן - היא נולדה ב-13 בדצמבר, היא נהגה לכתוב על ידה את המספר 13 לפני כל הופעה בשביל מזל טוב, אלבום הבכורה שלה היה במקום הראשון במכירות 13 שבועות רצופים, והיא התחילה את אחד מסבבי ההופעות שלה ב-13.12. אז כן, 13 הוא מספר גדול וחשוב עבורה.

 

נשמע הגיוני? אנחנו מאוד מקווים שכן. אלבום בהפתעה זה הדבר הכי חכם שטיילור יכולה לעשות עכשיו, במיוחד מפני שבחודשים האחרונים היא זוכה ליחסי ציבור די גרועים (בן לילה כולם הפכו מ"אנחנו מתים עליה ורוצים להיות ה-BFF שלה" ל"איכס, היא כל כך נמאסה עלינו"). אלבום בהפתעה לגמרי יחזיר אותה לכותרות באופן חיובי. מלבד זאת, ברור שהוא יהיה מעולה, הרי זאת טיילור, כוכבת הפופ הכי גדולה של השנים האחרונות (וזאת עובדה, אל תתווכחו איתנו על זה).

 

 

WISH - הלוואי! 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)