בידור

מי תגיד את המילה האחרונה? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

טיילור סוויפט מחזירה לקייטי פרי בזמן הופעה

חשבתם שהציוץ של קייטי יעבור בשתיקה? חשבו שוב. טיילור נכנסת בקייטי לפני כל הקהל בזמן הופעה. #אאוץ'

 ראש אחד   |   28/07/2015  |    |    | 
קייטי וטיילור מי תגיד את המילה האחרונה? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

חשבתם שהציוץ של קייטי יעבור בשתיקה? חשבו שוב. טיילור נכנסת בקייטי לפני כל הקהל בזמן הופעה. #אאוץ'

מלחמת הטוויטר בין טיילור לניקי מינאז' נגמרה בשלום, את זה אנחנו כבר יודעים, אפילו שהיא גררה כמה תגובות חיצוניות מעניינות במיוחד. חלקן היו חיוביות יותר - כמו הקרב המזויף (והמצחיק) בין ברונו מארס לאד שירן, וחלקן חיוביות פחות - כמו הציוץ העוקצני (בלשון המעטה) של קייטי פרי.

כזכור, קייטי, האויבת הוותיקה של טיילור, צייצה בטוויטר שנראה לה מוזר שטיילור מדברת על הסתת נשים זו נגד זו בזמן שהיא עשתה הון מלרדת על אישה אחת (AKA קייטי עצמה). לאחר שתיקה של כמה ימים החזירה טיילור לקייטי ובגדול. ולא סתם בטוויטר, אלא בזמן הופעה בסיבוב ההופעות העולמי שלה ל-1989, תוך כדי שהיא שרה את - לא קשה לנחש - Bad Blood.

במהלך ביצוע השיר, שמדבר כאמור על הסכסוך בין שתי הכוכבות, העלו הרקדנים של טיילור לבמה כל מיני בובות חמודות של חיות, ובהן כריש. זה די מזכיר את בובות הכרישים שאיתן קייטי הופיעה בסופרבול ושהפכו לסוג של סימן היכר שלה. אם היינו רוצים להיות ממש תמימים, היינו יכולים לומר שהכריש הוא סתם עוד אחת מהבובות ושאין מאחוריו כוונה מיוחדת, אבל לפי הצחוק של טיילור ברגע שראתה את הבובה, די ברור שיש כאן בדיחה פרטית. כלומר ציבורית. חוץ מזה, אנחנו לא רוצים להיות ממש תמימים. תראו בעצמכם:

 

ואם שכחתם איך נראתה ההופעה של קייטי עם הכרישים, אל תדאגו, דאגנו לכם גם לזה:

 

https://www.youtube.com/watch?v=WmcWZ2Bzoho

SHARK ATTACK - מה יהיה השלב הבא בריב הזה?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)