סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

טיילור סוויפט מגיבה לקים קרדשיאן: אני לא שקרנית, לא היה לי מושג שהוא יקרא לי כלבה

טיילור מגיבה לסרטון שקים העלתה אתמול לסנאפצ'ט, שלכאורה מוכיח כי היא ידעה על השורה השערורייתית שהופיעה בשיר Famous. 

 ראש אחד   |   18/07/2016  |    |    | 

 

ימים לא קלים עוברים על טיילור סוויפט: ברשת רוחשות יותר מדי תאוריות קונספירציה על מערכת היחסים שלה עם השחקן טום הידלסטון; קלווין האריס מטנף עליה בטוויטר לפני כולם; ועכשיו גם קים קרדשיאן מצטרפת לחגיגה ומעלה באוב את הפרשה של קניה וטיילור והשיר Famous. 

 

רק לא מזמן פיסל קניה בובת שעווה בדמותה של טיילור הערומה והניח אותה לצדו בקליפ של Famous בניגוד להסכמתה. ואולם עוד לפני כן עורר השיר שערורייה בגלל השורה הפוגענית הפותחת אותו:

I feel like me and Taylor might still have sex /Why? I made that bitch famous ("נראה לי שאני וטיילור אולי עוד נשכב יום אחד. למה? אני הפכתי את הכלבה הזו למפורסמת"). האלבום שממנו לקוח השיר, The Life of Pablo, יצא בדיוק לפני טקס הגראמי, וטיילור ניצלה את בימת הטקס כדי להגיב לקניה בצורה בוגרת ומעוררת השראה. בנאום התודה שלה על זכייתה בפרס "האלבום הטוב ביותר" דיברה טיילור על הצלחה, על פמיניזם ועל עבודה קשה והזכירה שיש "אנשים שייקחו לכם את הקרדיט בזמן שאתם תעשו את כל העבודה הקשה". *שיעול, קניה ווסט, שיעול*

 

אבל כל זה היה בעבר, נכון? אז זהו, שלא. לפני פחות מחודש התראיינה קים למגזין GQ ואמרה שטיילור ידעה כי השורה הזאת תופיע בשיר וש"התדהמה" שלה מזויפת לגמרי. לדבריה של קים, קניה התקשר אל טיילור, סיפר לה מה הוא מתכוון לשיר, והיא אישרה זאת. קים הוסיפה שהשיחה אף צולמה (מתברר שקניה נוהג לתעד את עבודתו המוזיקלית למקרה שיופק עליו סרט תיעודי. הכי נרקיסיסטי, אבל משום מה אנחנו לא מופתעים). דובר מטעם טיילור הגיב ואמר שטיילור לא ידעה שהשורה תופיע בשיר ושהיא בכלל לא שמעה את השיר במלואו לפני שיצא. אתמול התחממה הדרמה בשנית לאחר שקים העלתה לסנאפצ'ט צילום של השיחה של טיילור וקניה. בשיחה שומעים בבירור שקניה מדקלם לטיילור את השורה הראשונה של השיר ("אני חושב שאני וטיילור עוד נשכב...") - אבל לא את השנייה ("הפכתי את הכלבה הזאת למפורסמת"). בסוף השיחה טיילור מודה לקניה ואומרת לו "אתה כל כך נחמד, אני מאוד מעריכה שהתקשרת לספר לי". 

 

https://twitter.com/ShadyPopMusic/status/754875096976744448

 

 

אל תמהרו לשפוט את טיילור על השיחה הזאת ולקרוא לה שקרנית. אחרי שהסרטון עלה לאוויר, היא כתבה באינסטגרם פוסט שמאיר את הפרשה באור אחר. לדבריה, הסרטון מוכיח שהיא לא ידעה שקניה יקרא לה כלבה, כי הוא לא אמר לה זאת. טיילור טוענת שרצתה לפרגן לשיר ולשמור על מערכת יחסית ידידותית עם קניה, ולכן השיחה התנהלה בלבביות. עוד היא כותבת שקניה הבטיח כי ישלח לה את השיר, אבל הוא מעולם לא עשה זאת. ולסיכום כותבת טיילור: "אי אפשר לאשר שיר אם לא שומעים אותו. מציירים אותי כשקרנית, אך מעולם לא הייתה לי הזדמנות לראות את התמונה המלאה. הייתי מאוד רוצה להוציא את עצמי מהסיפור הזה, סיפור שמעולם לא ביקשתי להשתתף בו, הנמשך עוד מ-2009".

 

 

 

That moment when Kanye West secretly records your phone call, then Kim posts it on the Internet.

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

WOW - מה דעתכם? 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)