סלבס

במה הסתבכת הפעם, דמוש? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

טיילור סוויפט, מאחורייך: דמי לובאטו מסתבכת עם כוכבת פופ נוספת

הפעם המעריצים לא עומדים לצידה.

 אריאלה אביר   |   27/06/2017  |    |    | 

זוכרים את הלהיט Cool for the Summer של דמוש? ובכן, למרות שהוא יצא אי שם בשנת 2015, הוא עדיין מכה גלים. בראיון שערכה לאחרונה הלסי עם מגזין "פייפר", התבטאה הזמרת בנוגע למוזיקת פופ והאופן בו היא משויכת לנטיות מיניות מאוד ספציפיות.

"מיעוטים ואנשים שנדחקים לשולי החברה לא מקבלים את אותה חוויה ממוזיקת פופ כמו אנשים הטרוסקסואליים", ציינה הלסי, ביסקסואלית מוצהרת, והוסיפה כי ביסקסואליות מוצגת בשירי פופ כמשהו חריג שצריך להצניע: "אמנים משתמשים בביטויים כמו 'אל תספרי לאימא שלך', 'אנחנו לא אמורים לעשות את זה' ו'זה מרגיש נורא, אבל זה טוב'".

אם אתם מספיק חדי עין, ודאי זיהיתם שאחד המשפטים שציינה הלסי מתייחס ללהיט של דמי, בעוד אחד המשפטים האחרים מאזכר את I Kissed a Girl של קייטי פרי. ואם חשבתם שדמי תעבור על כך בשתיקה, אתם טועים.

"אתה יודע ששיר הוא להיט כשאנשים ממשיכים לדבר עליו גם שנתיים אחרי שהוא יצא", צייצה דמי ציוץ מרומז שלא משאיר שום מקום לספק בנוגע למי הוא מתייחס. ולמרות שהיא הגיבה באיפוק, לא מעט מעריצים ציינו בפניה שטענותיה של הלסי לגמרי מוצדקות: "במקום להיות ניזונה מדרמה, את יכולה להקשיב למה שהלסי אומרת ולהבין שמילות השיר שלך מוטעות", כתבה מעריצה אחת. "דמי, זו לא הדרך להתמודד עם דברים. השיר באמת קצת מרמז שרומן בין שתי נשים הוא משהו שצריך להתבייש בו", הוסיפה אחרת. #אאוץ'

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.