סלבס

(צילום: אינסטגרם)

טיילור סוויפט הפתיעה את כ-ו-ל-ם כשהיא ביצעה את השיר הזה בהופעה היחידה שלה לשנת 2016

ומדובר בביצוע מרגש בטירוף.

 ראש אחד   |   25/10/2016  |    |    | 

 

 

תגידו, זוכרים שסיפרנו לכם על התאוריה שמשגעת את העולם, לפיה טיילור סוויפט אמורה להוציא אלבום חדש בהפתעה בתאריך 23.10? אז לא, האלבום המדובר לא יצא לחנויות למרות שכל הסימנים היו לטובתנו. להזכירכם, כמעט כל האלבומים של טיילור יצאו בחודש אוקטובר), ואמש חגגה הזמרת עשור של עשייה מוזיקלית (!). טיילור ציינה את המאורע בהופעה גדולה, וזאת לאחר שלא נצפתה באור הזרקורים זמן רב. אוף, באמת האמנו שהיא הולכת להכריז על האלבום החדש.

 

 

אבל לא כך היה.

 

 

מה כן היה? טיילור השתתפה באירוע המוזיקלי הגדול של "פורמולה 1", סבב מרוצי המכוניות היוקרתי ביותר בעולם, וביצעה גרסאות אקוסטיות ללהיטיה הגדולים. טיילור כנראה הייתה מצוננת, והיא התבדחה ואמרה כי "ביום היחידי בשנה שהיא צריכה להופיע היא מקוררת" ודאגה להפסקות טישו יזומות במהלך ההופעה. לבריאות, טיי-טיי!

 

 

ההפתעה הגדולה באמת הייתה שטיילור ביצעה שיר שלא האמנו שהיא תשיר.

 

 

להזכירכם, לאחר שקלווין האריס וטיילור סוויפט נפרדו, קלווין אישש את השמועה שטיילור השתתפה בכתיבת השיר This Is What You Came For, שירו של קלווין בביצועה של ריהאנה (וטיילור שרה בו קצת אפילו). אלה היו חדשות מרעישות והן הובילו לשמועות על דרמות שהתפתחו בין השניים ורצון לשמור בסוד את חלקה של טיילור בשיר המצליח.

 

 

אבל, היום, ארבעה חודשים מאוחר יותר (רק לנו זה מרגיש כמו שנות אור?), טיילור יכולה להרשות לעצמה לסגור מעגל, ואתמול זכו המעריצים המשולהבים לביצוע פסנתר אקוסטי ומרגש של השיר. צפו בביצוע החי:

 

 

 

 

מרגש בטירוף, נכון? תגובתו של קלווין, דרך אגב, עוד לא התקבלה. אנחנו מחכים לראות אותו מבצע גרסת כיסוי ל-Bad Blood, סתם בשביל הכיף.

 

 

TAYLOR - נו, אז לא יהיה אלבום חדש?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh1@gmail.com)